REKLAMA

Nowa Ruda: Zderzenie czołowe dwóch pojazdów

Nowa Ruda: Wypadek na drodze wojewódzkiej

Nowa Ruda: Czołówka na drodze wojewódzkiej. Co się stało?

Nowa Ruda. W poniedziałek, 21 grudnia o godzinie 10.13 do stanowiska kierowania komendy powiatowej wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu czołowym. Stłuczka miała miejsce w Nowej Rudzie na ul. Piłsudskiego, na drodze wojewódzkiej nr 381. 

Kliknij tutaj, aby przeczytać o wypadku na rondzie w Kłodzku

 

Akcja ratunkowa

Strażacy byli na miejscu po 2 minutach od momentu zgłoszenia. Nie wiadomo, ile osób podróżowało łącznie tymi dwoma autami. Wiadomo jednak, że poszkodowana została jedna osoba. W momencie przyjazdu strażaków znajdowała się ona w pojeździe. Potrzebowała pierwszej pomocy, więc udzielili jej strażacy. Później została przekazana medykom, którzy dojechali na miejsce wypadku. Osoba z drugiego pojazdu samodzielnie opuściła auto i nie potrzebowała opieki medycznej. Doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych z pojazdów. Droga w momencie interwencji była zablokowana w obydwu kierunkach. Na miejscu pracowały 2 zastępy straży pożarnej z JRG Nowa Ruda, policja i pogotowie ratunkowe. Droga jest odblokowana i nie występują na niej żadne utrudnienia. 

Nowe informacje o wypadku będziemy przekazywać na bieżąco. 

Kobieta z powiatu kłodzkiego dała oszustom 50 tys. zł. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

 

Wypadek za wypadkiem

W powiecie kłodzkim passa nieszczęśliwych zdarzeń wydaje się nie mieć końca. Wiele wypadków spowodowanych jest niedostosowaniem prędkości do warunków jazdy, bądź nieprzestrzeganiem obowiązujących przepisów. To właśnie dlatego policja uruchomiła drogową akcję Prędkość. Będzie więcej kontroli na drogach całego powiatu. 

Natalia Kołodziej

Akcja Prędkość. Kliknij, aby zobaczyć, na co musisz uważać podczas kontroli

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Nowa Ruda: Zderzenie czołowe dwóch pojazdów

Fot. KPRM

Obowiązkowa maseczka zamiast przyłbicy. Jakie jeszcze zmiany nas czekają?

Czesi odnotowują wysoki wzrost zakażeń brytyjską odmianą koronawirusa. Czy dotrze ona do powiatu kłodzkiego?

Fot. Janusz Polska.org

Kłodzko: Sprawa śmierci 3-letniej dziewczynki okazuje się mieć drugie dno. Czy warto wstrzymać się z osądami wobec matki?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×