REKLAMA

Które ośrodki narciarskie w Powiecie Kłodzkim otworzą się w lutym?

Czy ośrodki narciarskie w Powiecie Kłodzkim otworzą się na turystów?

Fot. Zieleniec Ski Arena

Ośrodki narciarskie w Powiecie Kłodzkim informują o swoich decyzjach wobec dalszych obostrzeń.

Ośrodki narciarskie w Powiecie Kłodzkim póki co pozostają zamknięte. Przedsiębiorcy zapowiadają, co zamierzają zrobić w lutym. Czy w tym sezonie zimowym będzie można jeszcze pojeździć na nartach? 

 

Wydłużone obostrzenia

Wielu właścicieli firm nastawiało się, że będą mogli wrócić do pracy od 18 stycznia - wraz z końcem ferii zimowych w całym kraju. Tak się jednak nie stało. Obostrzenia zostały przedłużone do końca stycznia. Niestety nie ma w tej chwili żadnej gwarancji, że 1 lutego branża hotelarska, turystyczna i gastronomiczna wrócą do normalnego funkcjonowania. Ośrodki narciarskie w Powiecie Kłodzkim wysłały już niejeden apel do premiera, aby pozwolił im na powrót do pracy. Niektórzy przedsiębiorcy wyłamali się z rządowych nakazów. Jak to wygląda w naszym powiecie? Będzie otwarcie stoków pomimo restrykcji? 

 

Ośrodki narciarskie w Powiecie Kłodzkim - aktualna sytuacja

Sokolec - Przełęcz Sokoła

Przedstawiciele ośrodka nie podają na ten moment informacji, czy zamierzają powrócić do działania pomimo obostrzeń. Ostatnie komunikaty są podawane z okresu ferii zimowych. Ośrodek Przełęcz Sokoła poparł akcję stowarzyszenia Polskie Stacje Narciarskie i Turystyczne. Kliknij, aby przeczytać więcej o akcji PSNiT.

 

Przygórze - Przy Górze 

Przedstawiciele ośrodka zadeklarowali, że nie otworzą stoków dopóki nie będzie na to oficjalnej zgody. - Nie stać nas na utratę możliwości korzystania z tarczy, jak również na wysokie mandaty z tego tytułu. Stosujemy się do wytycznych rządu - podkreślają. Przy Górze także podpisuje się pod apelem PSNiT. 

 

Zieleniec - Zieleniec Ski Arena

Ośrodek w Zieleńcu być może otworzy się 1 lutego. Także popiera akcję PSNiT. Niezależnie od efektów rozmów z rządem, planuje od 1 lutego wznowienie działalności w zmodyfikowanej formie i zakresie. W połowie przyszłego tygodnia poznamy więcej szczegółów. - Wciąż jednak pozostajemy w nadziei, że mimo wszystko będziemy mogli funkcjonować w pełnym zakresie i na normalnych warunkach przy zachowaniu reżimu sanitarnego - zaznaczają przedsiębiorcy. 

 

Lądek-Zdrój - Stacja Narciarska Lądek-Zdrój

Stacja w Lądku - Zdroju podpisała się pod apelem Polskich Stacji Narciarskich i turystycznych. Poza tym faktem, nie ma na ten moment innych informacji odnośnie wznowienia działania. 

 

Czarna Góra - Czarna Góra Resort

Resort poparł apel PSNiT. - Mamy świadomość, że wspólna praca i nieustanna walka o przetrwanie całej branży to klucz do pobudzenia gospodarki i zadbania o zdrowie fizyczne i psychiczne Polaków - mówią przedstawiciele resortu. - Cały czas mamy nadzieję na w miarę możliwości normalny sezon, który w skróconej formie nadal mógłby się odbyć. Jak widać zima jest już zwarta i gotowa, my również. Czekamy tylko na zielone światło - deklarują. 

O wszelkich nowościach w funkcjonowaniu stoków będziemy informować na bieżąco. 

Natalia Kołodziej

 

Strajk Kobiet wystawił senatorowi Szwedowi mandat karny. Kliknij, aby dowiedzieć się za co

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Które ośrodki narciarskie w Powiecie Kłodzkim otworzą się w lutym?

Obrazek użytkownika ICEK
  • ICEK
  • 25-01-2021

Dużo krzyczą a i tak nie otworzą.To taka presja na Rząd ale może coś to da i władza ulegnie w maju lub czerwcu.

Kłodzko: Na ul. Podgrodzie doszło do kolizji 2 aut. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Podczas pogrzebu, gdy rodzina chciała pożegnać zmarłą i poprosiła o otwarcie trumny, okazało się, że leżą w niej zamienione zwłoki. Jak doszło do tak tragicznej pomyłki?

KPP Kłodzko

Polanica-Zdrój: Tym razem praworządność nie opłaciła się mieszkańcowi powiatu kłodzkiego. Zgłosił włamanie i sam przy okazji wpadł.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×