REKLAMA

PKS Kłodzko: Od 1 kwietnia możesz śledzić autobusy

PKS Kłodzko wprowadza nowe rozwiązania

PKS Kłodzko. Od teraz możesz monitorować połączenia w specjalnej aplikacji na telefon. Sprawdź, gdzie jest twój autobus

PKS Kłodzko uruchamia system do informowania pasażerów. Jak będzie funkcjonował?  

 

Nowości

Od kwietnia pasażerowie PKS Kłodzko będą mogli monitorować kursy autobusów ze wszystkich przystanków. w oparciu o serwis internetowy KiedyPrzyjedzie.pl. Objętych systemem zostanie 20 autobusów. Mieszkańcy będą mogli sprawdzać na bieżąco godzinę odjazdu, ewentualne opóźnienia na trasie oraz przebieg wybranego kursu. Pasażerowie będą mieli także dostęp do komunikatów o utrudnieniach na drogach, o kursach w wolne dni i do rozkładu jazdy. Z serwisu można korzystać zarówno przez stronę internetową www.pksklodzko.kiedyprzyjedzie.pl, jak i aplikację. Można także uzyskać informacje o kursach poprzez wysłanie SMS. W związku z nowymi rozwiązaniami, nie wszystkim udziela się entuzjastyczny nastrój. - Najlepiej oddajcie zarządzanie komuś kto się na tym zna i doprowadzi to do stanu żywotności oraz poprawi wizerunek PKS bo wygląda jakby trwał w Polsce jeszcze głęboki socjalizm - napisał jeden z mieszkańców. 

 

PKS Kłodzko: Od 1 kwietnia możesz śledzić autobusy

 

Jak to działa? 

Wystarczy w zakładce Przystanki wpisać nazwę żądanego przystanku lub jego numer. Wyskoczą nam najbliższe odjazdy, rozkład jazdy oraz ewentualne opóźnienia. Znajdziemy tam także komunikaty i informacje od przewoźnika. Aplikacja na telefon jest darmowa i obsługiwana przez Android, iOS oraz WindowsPhone. System ma ułatwić informowanie pasażerów i poprawić punktualność. Jest obsługiwany w 80 polskich miastach m.in. w Bielsku Białej, Opolu, Jaworznie, Tychach, Grudziądzu czy Koszalinie.

Natalia Kołodziej, inf. Starostwo Powiatowe w Kłodzku 

 

Przeczytaj także: Powiat Kłodzki - Strażacy walczą o życie naszych mieszkańców 

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): PKS Kłodzko: Od 1 kwietnia możesz śledzić autobusy

Fot. 25 Brygada Kawalerii Powietrznej

Duszniki-Zdrój: Trwa szkolenie żołnierzy 25. Brygady Kawalerii Powietrznej z pracy na dużych wysokościach. Zobacz zdjęcia

Fot. UM Kudowa-Zdrój

Sprawdź kiedy możesz wykonać szybki test, po którym wynik uzyskasz po pół godzinie

Fot. FB/Jacek Hecht

Radni postulują o budowę nowego szpitala w Kłodzku. Czy jest na to szansa?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×