REKLAMA

Polanica-Zdrój: Policyjny pościg

Polanica-Zdrój: Kobieta uciekała przez kilkanaście minut.

Fot. Canva

Polanica-Zdrój: We wtorek wieczorem 47-latka została zatrzymana po policyjnym pościgu. Okazało się, że ma wiele na sumieniu. Co się wydarzyło?

Polanica-Zdrój: Kobieta uciekała przed policjantami - Mundurowi z Polanicy-Zdroju podjęli decyzję o kontroli drogowej w związku z podejrzeniem kierowania samochodem wbrew sądowemu zakazowi. Działania pościgowe zakończyły się zatrzymaniem kierującej na terenie miasta Nowa Ruda. Kobieta zakończyła jazdę uderzając w oznakowany radiowóz policyjny, który uszkodziła. - informuje Joanna Bielak z kłodzkiej policji.

Jak się okazało, zatrzymana jest poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości. Ma do odbycia karę pozbawienia wolności - Po sprawdzeniu w systemach policyjnych ustalono, że 47-latka ma czynny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, a także jest poszukiwana do odbicia kary pozbawienia wolności w innej sprawie. Ponadto mundurowi w trakcie kontroli pojazdu uciekinierki ujawnili marihuanę w ilości, z której można by uzyskać kilkanaście porcji handlowych tego narkotyku - dodaje asp. Bielak.

<<Nowa Ruda: Wypadek na basenie. Po chłopca przyleciał helikopter LPR>>

 

O jej dalszym losie zadecyduje sąd

Kobieta w trackie ucieczki pojazdem wielokrotnie łamała przepisy ruchu drogowego, m. in. poruszając się z nadmierną prędkością, nie sygnalizując manewrów skrętu, lekceważąc znaki drogowe. Wyraźnie spowodowała zagrożenie dla innych uczestników ruchu oraz prowadzących pościg policjantów. Podejrzana usłyszała już zarzuty w sprawie - Dotyczą one sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu drogowym, niezatrzymania pojazdu do kontroli i kierowania wbrew sądowemu zakazowi, a ponadto posiadania substancji niedozwolonej wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomani. - informuje policja. 

<<Kłodzko: Policja szuka złodziei. Znasz ich? Zobacz VIDEO>>

Autor: Zuza K. Wolska

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Polanica-Zdrój: Policyjny pościg

Fot. MM

Kłodzko: Czy samochód został porzucony i podpalony? Czekamy na komunikat służb.

Fot. KWP Wrocław

Przewrócił krzyż i przesunął płytę nagrobną. 33-latek został zatrzymany w areszcie. Co grozi mu za znieważenie miejsca spoczynku zmarłego?

Nowa Ruda: Dobiegły końca prace remontowe na moście w Nowej przy ul. Józefa Piłsudskiego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×