REKLAMA

Polanica-Zdrój: Mężczyzna zgłosił włamanie i sam został aresztowany

Polanica-Zdrój: Mieszkaniec zgłosił włamanie, a policja go aresztowała

KPP Kłodzko

Polanica-Zdrój: Tym razem praworządność nie opłaciła się mieszkańcowi powiatu kłodzkiego. Zgłosił włamanie i sam przy okazji wpadł.

Polanica-Zdrój. Policjanci dostali wezwanie do włamania. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że upieką dwie pieczenie na jednym ogniu. 

 

Włamanie

Policjanci przyjęli zgłoszenie o włamaniu na terenie miasta Polanica-Zdrój. Od razu pojechali na miejsce i zastali tam młodego chłopaka, który twierdził, że w lokalu znajduje się nieznany mężczyzna. Kiedy weszli do środka, włamywacz był wyraźnie zaskoczony ich obecnością. Zapewnił, że tylko sprząta w nieczynnym lokalu. Jednak policjanci nie wzięli jego wersji pod uwagę i zatrzymali go, a następnie zabrali do aresztu. Młody chłopak dostał się do lokalu przez kopnięcie w drzwi. W następnej kolejności policjanci sprawdzili także dane zgłaszającego włamanie. I okazało się, że jest on poszukiwany do odbycia kary więzienia. On także został zatrzymany przez funkcjonariuszy z komendy w Polanicy i przewieziony do odpowiedniej jednostki karnej. Nie wiadomo ile spędzi za kratkami. Włamywaczowi natomiast grozi aż 10 lat więzienia. 

Natalia Kołodziej, inf. Podinsp. Wioletta Martuszewska KPP Kłodzko

 

Kłodzko - Koszykarze Zetkamy przegrali derby z Górnikiem. Kliknij, aby zobaczyć przebieg spotkania

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Polanica-Zdrój: Mężczyzna zgłosił włamanie i sam został aresztowany

Fot. 25 Brygada Kawalerii Powietrznej

Duszniki-Zdrój: Trwa szkolenie żołnierzy 25. Brygady Kawalerii Powietrznej z pracy na dużych wysokościach. Zobacz zdjęcia

Fot. UM Kudowa-Zdrój

Sprawdź kiedy możesz wykonać szybki test, po którym wynik uzyskasz po pół godzinie

Fot. FB/Jacek Hecht

Radni postulują o budowę nowego szpitala w Kłodzku. Czy jest na to szansa?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×