REKLAMA

Powiat Kłodzki: Masz wpływ na budżet. Zgłoś swój pomysł

Powiat Kłodzki: Masz pomysł na co przeznaczyć pieniądze?

Fot. Canva

Powiat Kłodzki: Od 19 lipca do 10 września trwa nabór wniosków z propozycjami zadań do realizacji Budżetu Obywatelskiego w 2022 roku.

Powiat Kłodzki. Do 10 września mieszkańcy mogą zgłosić swoje propozycje do przyszłorocznego Budżetu Obywatelskiego. Idea budżetu obywatelskiego wpisuje się w koncepcję społeczeństwa obywatelskiego.Daje ona mieszkańcom realy wpływ na to co dzieje się w powiecie. 

<<Powiat Kłodzki: Sprawdź, gdzie w tym tygodniu wyłączą prąd>>

Powiat jest otwarty na nowe inicjatywy mieszkańców

W ramach budżetu obywatelskiego mogą być realizowane projekty dotyczące wszystkich spraw, które mieszczą się w kompetencjach powiatu. W 2022 roku na realizację Budżetu Obywatelskiego powiat kłodzki przeznaczy 150 tys. złotych.Koszt jednego zgłoszonego zadania musi być większy niż 5 tys. złotych, ale nie może przekraczać 15 tys. złotych.

Szczegółowe informacje można znaleźć TUTAJ.

 

<<Co Senator Szwed powiedział o emeryturach?>>

<<Minister Woś w kłodzkim więzieniu. Co tam robił?>>

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Powiat Kłodzki: Masz wpływ na budżet. Zgłoś swój pomysł

Fot. MM

Kłodzko: Czy samochód został porzucony i podpalony? Czekamy na komunikat służb.

Fot. KWP Wrocław

Przewrócił krzyż i przesunął płytę nagrobną. 33-latek został zatrzymany w areszcie. Co grozi mu za znieważenie miejsca spoczynku zmarłego?

Nowa Ruda: Dobiegły końca prace remontowe na moście w Nowej przy ul. Józefa Piłsudskiego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×