REKLAMA

Powiat Kłodzki: Mężczyzna groził swojej żonie, że ją zabije

Powiat Kłodzki: Mężczyzna znęcał się nad żoną od kilku miesięcy

Powiat Kłodzki: Policjanci aresztowali mężczyznę, który stosował przemoc domową wobec własnej żony.

Powiat Kłodzki. Policjanci z Kłodzka zatrzymali w areszcie mężczyznę, który znęcał się nad żoną. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia. 

 

Groził, że ją zabije

Mieszkanka powiatu kłodzkiego zdecydowała się zgłosić na policję po wielu miesiącach znoszenia przemocy domowej ze strony jej męża. Policjanci z Kłodzka zatrzymali 46-letniego mężczyznę, po tym jak kilka dni temu wszczął awanturę, groził oraz ubliżał swojej żonie w domowym zaciszu. Mieszkaniec naszego powiatu już od kilku miesięcy stosował wobec żony przemoc psychiczną, znęcał się nad nią i groził, że ją zabije. Na podstawie zebranych dowodów, sąd wydał decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Teraz podejrzanemu grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Przemoc domowa wzrasta 

Pandemia koronawirusa znacznie wpływa na wzrost aktów przemocy domowej. W 2020 roku w powiecie kłodzkim założono 439 Niebieskich Kart. Również okoliczne ośrodki pomocy społecznej alarmują, że liczba ofiar przemocy domowej niepokojąco wzrasta. Najczęstszym problemem będącym zalążkiem do awantury jest alkohol. Mieszkańcy przebywają w domu zdecydowanie więcej, niekiedy pozostają bez pracy. Nagromadzone frustracje rozkładają się na domowników. Niestety coraz częściej służby interweniują również w sprawie znęcania się dorosłych dzieci nad własnymi rodzicami, z którymi mieszkają. 

Natalia Kołodziej, inf. Podinsp. Wioletta Martuszewska KPP Kłodzko 

 

Powiat Kłodzki - Kliknij tutaj i zobacz, gdzie dziś panują idealne warunki do narciarstwa biegowego 

Artykuły powiązane

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Powiat Kłodzki: Mężczyzna groził swojej żonie, że ją zabije

Fot. Wikipedia

Gwałtownie przybywa zakażonych koronawirusem. Chorują już także dzieci. Gdzie są przewożone?

Fot. Phantasma1958 Polska-org.pl

Kłodzko: Konkubent Lucyny K. który wraz z nią miał dopuścić się zabójstwa dziecka przebywa w zakładzie karnym w Kłodzku.

Kłodzko: Samochód zbierający odpady potrącił kobietę. Była reanimowana na miejscu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×