REKLAMA

Radków: Julia Kuczała przekazuje dobre wieści!

Radków: Dobre wieści zza oceanu

Fot. Instagram Julia Kuczała

Radków. Julia Kuczała podzieliła się radosnymi wieściami. Ma już wyniki rezonansu.

Radków. Julia Kuczała w poniedziałek,  15 lutego poinformowała, że czeka ją bardzo ważny i stresujący dzień. Zapowiedziała, że będzie miała wykonywane kolejne badania. 

 

Rezonans

Kilka dni temu Julka prosiła o trzymanie za nią kciuków. We wtorek, 16 lutego miała wykonywany rezonans i punkcję lędźwiową, aby skontrolować organizm po przeszczepie. Już dzisiaj wiemy, że mamy powód do radości. Wynik rezonansu Julii wyszedł bardzo dobrze. - Jestem przeszczęśliwa, dziękuję za Wasze wsparcie - mówi dziewczyna. 

 

Julia po przeszczepach

Na początku lutego po udanych przeszczepach Julia wraz z rodzicami wróciła do hotelu. Stan jej zdrowia poprawił się na tyle, że mogła opuścić szpital. Przeszczepy są za nią, jednak to jeszcze nie koniec leczenia młodej dziewczyny. Czeka ją terapia protonowa, czyli jedna z najnowocześniejszych metod leczenia nowotworów. Polega na wykorzystaniu wiązki protonów, czyli dodatnio naładowanych cząsteczek, które przenikają przez skórę do guza. Taka terapia odznacza się szczególną skutecznością i co lepsze, ryzyko powikłań po takiej terapii nie jest duże. Dzięki temu szybciej można wrócić do zdrowia. Przed Julką bardzo ważny czas regeneracji. Jest dobrej myśli, chociaż jak sama przyznaje przed nią kolejne rozległe cykle leczenia. 

 

Radków: Julia Kuczała przekazuje dobre wieści!

 

Sama pomaga

Młoda dziewczyna z gminy Radków, nawet podczas walki z własną chorobą - nie zapomina o innych. Cały czas apeluje o wpłacanie na zbiórkę ratującą małego chłopca, Gniewka. Chłopczyk cierpi  na wrodzoną wadę serca, a teraz dodatkowo zmuszony jest walczyć o wzrok. KLIKNIJ TUTAJ, ABY WPŁACIĆ NA ZBIÓRKĘ NA LECZENIE CHŁOPCA.

Natalia Kołodziej

 

Kłodzko - kraksa na ul. Łukasińskiego. Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Radków: Julia Kuczała przekazuje dobre wieści!

Fot. Wikipedia

Gwałtownie przybywa zakażonych koronawirusem. Chorują już także dzieci. Gdzie są przewożone?

Fot. Phantasma1958 Polska-org.pl

Kłodzko: Konkubent Lucyny K. który wraz z nią miał dopuścić się zabójstwa dziecka przebywa w zakładzie karnym w Kłodzku.

Kłodzko: Samochód zbierający odpady potrącił kobietę. Była reanimowana na miejscu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×