REKLAMA

Wawel Truck w Czarna Góra Restort

Czarna Góra: Sprawdź co działo się w weekend.

Fot. Organizator

Czarna Góra: Sprawdź co działo się w weekend.

Fot. Organizator

Czarna Góra: Sprawdź co działo się w weekend.

Fot. Organizator

Czarna Góra: Interaktywna ciężarówka pełna słodyczy, aplikacji i gier oraz mnóstwa innych atrakcji odwiedziła w ostatni weekend Czarną Górę Resort podczas Spartan Race.

Czarna Góra. W sobotę i w niedzielę każdy miał możliwość wejścia do wnętrza wyjątkowego pojazdu i odkrycia mobilnej strefy zabaw oraz słodkiego świata słodyczy.Na miejscu na najmłodszych i tych trochę starszych czekały słodycze, gry, interaktywna aplikacja i strefa chilloutu, gdzie każdy mógł się zrelaksować.

<<Kudowa-Zdrój: Antek Królikowski na festiwalu CZ-PL>>

Spartan Race - co się tam działo?

Spartan Race to najpopularniejsze na świecie biegi w przeszkodami. Stworzony został w górach Vermont przez Joe De Senę, światowej klasy zawodnika biegów przygodowych. Uczestnicy Spartan Race mówią, że to filozofia i styl życia.

W weekend na uczestników wydarzenia w Resorcie Czarna Góra czekały trzy wyzwania. Beats, czyli półmaraton górki z co najmniej 30 przeszkodami, Sprint na 5 km z co najmniej 20 przeszkodami oraz Spartan Super, czyli bieg na 10 km z minimum 25 przeszkodami.

<<Kłodzko: Krowa spacerowała po ulicy>>

<<Powiat Kłodzki: Sprawdź, czy wyłączą Ci prąd>>

 

Autor: Zuza K. Wolska

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Wawel Truck w Czarna Góra Restort

Fot. MM

Kłodzko: Czy samochód został porzucony i podpalony? Czekamy na komunikat służb.

Fot. KWP Wrocław

Przewrócił krzyż i przesunął płytę nagrobną. 33-latek został zatrzymany w areszcie. Co grozi mu za znieważenie miejsca spoczynku zmarłego?

Nowa Ruda: Dobiegły końca prace remontowe na moście w Nowej przy ul. Józefa Piłsudskiego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×