REKLAMA

Zieleniec: Wypadek na stoku. Interweniowało LPR

Zieleniec: Śmigłowiec przetransportował 7-letnią dziewczynkę do szpitala

Fot. Grupa Sudecka GOPR, Fot. T. Walusiak i D. Marchewka

Zieleniec: Śmigłowiec LPR zabrał do szpitala 7- letnią dziewczynkę, która na stoku złamała kość udową.

Zieleniec. W czwartek, 18 lutego doszło do wypadku na stoku w Zieleńcu. 7-letnia dziewczynka złamała kość udową. interweniowali ratownicy GOPR. 

Lądek-Zdrój - Karambol 4 aut w Trzebieszowicach. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o wypadku

 

Wypadek narciarski 

Ratownicy pełniący dyżur narciarski na stokach Zieleniec Ski Arena zostali wezwani do wypadku narciarskiego z udziałem 7-letniej dziewczynki. Niestety w wyniku wypadku na stoku, dziewczynka złamała kość udową. To właśnie dlatego ratownicy Grupy Sudeckiej GOPR wezwali na miejsce lotnicze pogotowie ratunkowe. Dzięki szybkiej rekacji ratowników GOPR-u, poszkodowana dziewczynka została bezpiecznie przetransportowana do szpitala, gdzie udzielono jej dalszej pomocy. Strażacy pomogli ratownikom górskim w zabezpieczeniu miejsca lądowania dla śmigłowca i ratownikom pogotowia lotniczego.  

 

Zieleniec: Wypadek na stoku. Interweniowało lotnicze pogotowie ratunkowe

 

Praca w GOPR

Ratownicy z Sudeckiej Grupy GOPR nie ustają w działaniach. Praca ratownika wcale nie kończy się wraz z sezonem zimowym, dlatego teraz szukają dodatkowych rąk do pracy do swojego zespołu. - Jeśli kochasz góry, umiesz jeździć na nartach, chcesz pożytecznie spędzić czas pomagając innym to zapraszamy Cię do ochotniczej służby ratowniczej w strukturach GOPR - namawiają przedstawiciele grupy. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.walbrzyska.gopr.pl/jak-zostac-ratownikiem.

Natalia Kołodziej, inf. Grupa Sudecka GOPR

 

Kłodzko - nie będzie 11 mln odszkodowania dla właściciela młyna. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zieleniec: Wypadek na stoku. Interweniowało LPR

Fot. Wikipedia

Gwałtownie przybywa zakażonych koronawirusem. Chorują już także dzieci. Gdzie są przewożone?

Fot. Phantasma1958 Polska-org.pl

Kłodzko: Konkubent Lucyny K. który wraz z nią miał dopuścić się zabójstwa dziecka przebywa w zakładzie karnym w Kłodzku.

Kłodzko: Samochód zbierający odpady potrącił kobietę. Była reanimowana na miejscu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×