Reklama

Ferie zimowe 2014

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Ferie zimowe 2014 - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Wspólna zabawa i wysiłek.

Wspólna zabawa i wysiłek.

Chociaż ferie zimowe dobiegły końca - zobaczmy jak czas wolny spędzały dzieci i młodzież w Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda! Przez dwa tygodnie organizowane były zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży. Do wspólnej gry w piłkę nożną, siatkówkę czy koszykówkę dołączyli także rodzice, dając fantastyczny przykład tego, że sport i aktywność to dobra zabawa dla całej rodziny! Ponadto z energią i radością swoje umiejętności taneczne szlifowały również tancerki sekcji tańca nowoczesnego. Poza zajęciami na sali gimnastycznej odbywały się również spotkania biblioteczne oraz artystyczne. Pod czujnym okiem instruktorów młodzi artyści dawali upust wyobraźni tworząc barwne prace plastyczne i ceramiczne. Z wielką radością i satysfakcją możemy stwierdzić, iż Centrum Kultury skupia zdolne dzieci i pracowitą młodzież z Gminy Nowa Ruda, czego dowodem są prace artystyczne, wspólna dobra zabawa, mnóstwo ruchu i uśmiechu! Wraz z Zespołem Szkół nr 2 w Ludwikowicach Kł. zorganizowaliśmy dla dzieci atrakcyjne wyjazdy: na basen oraz do kina. Dzieci wraz z nauczycielami i opiekunami obejrzeli bajki „Robaczki z zaginionej doliny” oraz „Wędrówki z dinozaurami”. Po wspólnej zabawie i wysiłku codziennie czekały na dzieci ciepłe i smaczne posiłki przygotowywane przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Ludwikowic Kł. Pyszne zupy, ulubione przez wszystkich spaghetti, domowe placki i naleśniki- takie rarytasy serwowały nasze doskonałe kucharki! Uwieńczeniem ferii była dyskoteka, którą uświetniły kolorowe światła i pokazy tańca nowoczesnego prezentowane przez naszą zdolną sekcję. Na koniec Panie z KGW zaprosiły dzieci i rodziców na ucztę złożoną m.in. z pysznego jabłecznika i innych, domowych słodkości. Wszystkim uczestnikom ferii organizatorzy dziękują za wspólną zabawę! Ogromne podziękowania kierują do Pań z KGW Ludwiczanki, które codziennie z zaangażowaniem gotowały dla dzieci. Organizatorzy dziękują także nauczycielom, opiekunom i sponsorom, którzy ofiarowali pomoc w postaci artykułów spożywczych. Dzięki Wam nasze ferie były tak wesołe, ciekawe i smaczne!
Nasi sponsorzy:
Marzena i Marcin Błoński ze Sklepu Spożywczo-Przemysłowego "MAX" z Ludwikowic Kł., Robert Stawiarz ze Sklepu "Słoneczko" z Nowej Rudy, Sandra Czudziak-Szczurek ze Sklepu Ogólnospożywczego z Ludwikowic Kł., Beata Kłossowska-Tyszka ze Sklepu Spożywczego z Nowej Rudy, Aneta Wierzbicka ze Sklepu "Żabka" z Nowej Rudy, Ludwika Łuszczek, Zofia Miśtura, Daniela Bawoł, Krystyna Szagdaj, Barbara Macha i Teresa Putek z KGW

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy