Reklama

Premiera książki “Królewska Perła Gór Stołowych. Radków na przestrzeni dziejów”

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radków im. K. Estreichera

Premiera książki “Królewska Perła Gór Stołowych. Radków na przestrzeni dziejów” - Zdjęcie główne

Autorem książki “Królewska Perła Gór Stołowych. Radków na przestrzeni dziejów” jest Tadeusz Bieda. | foto Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radków im. K. Estreichera

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Gmina Radków: W najbliższą sobotę odbędzie się premiera wyjątkowej książki “Królewska Perła Gór Stołowych. Radków na przestrzeni dziejów”.

Gmina Radków. W sobotę, 12 listopada, o godz. 18:00 w Sali Konferencyjnej (przyziemie Ratusza) odbędzie się premiera oraz spotkanie z autorem książki Królewska Perła Gór Stołowych. Radków na przestrzeni dziejów. Uczestnicy spotkania otrzymają książkę z autografem autora, Tadeusza Biedy, w prezencie. 

Wydanie tej ważnej dla mieszkańców gminy Radków publikacji było możliwe dzięki środkom unijnym i zostało zrealizowane w ramach Mikroprojektu nr CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_008/0003079 pn. „Radków na pograniczu” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska na lata 2014-2020 za pośrednictwem Euregionu Glacensis.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy