Reklama

Góry Literatury 2018

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: foto: FB Festiwal Góry Literatury

Góry Literatury 2018 - Zdjęcie główne

foto foto: FB Festiwal Góry Literatury

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Olga Tokarczuk, Małgorzata Omilanowska, Jerzy Bralczyk, Grzegorz Kasdepke, ale też Robert Więckiewicz, Karolina Korwin Piotrowska, Katarzyna Nosowska czy Piotr Woźniak. To tylko niektóre nazwiska, które uświetnią tegoroczny Festiwal Góry Literatury.

Pierwsza edycja festiwalu odbyła się w 2015 roku. Organizatorami imprezy są: Stowarzyszenie Kulturalne „Góry Babel” i Gmina Nowa Ruda, natomiast gospodarzami: Karol Maliszewski oraz Olga Tokarczuk. W programie festiwalu znajdują się: akcje edukacyjne, debaty, koncerty, panele, pokazy, spotkania, Noworudzkie Spotkania z Poezją, warsztaty: filmowe, kulinarne, literackie; wystawy. Dlatego też podczas festiwalu w naszych skromnych progach gościmy nie tylko pisarzy, ale też aktorów i muzyków. Podczas trzech ostatnich edycji festiwalu odwiedzili nas m.in. Joanna Bator, Justyna Czechowska, Magdalena Grzebałkowska, Karol Modzelewski czy Mariusz Szczygieł. Tegoroczna edycja Festiwalu Góry Literatury rozpocznie się w piątek 13 lipca i potrwa do niedzieli 22 lipca. Szczegółowy program festiwalu dostępny jest m.in. na str. Gminnego Centrum Kultury w Nowej Rudzie, Urzędu Gminy czy profilu Festiwal Góry Literatury na FB.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy