Reklama

We wrześniu dni Nowej Rudy?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: foto ilustracyjne pixabay.com

We wrześniu dni Nowej Rudy?  - Zdjęcie główne

foto foto ilustracyjne pixabay.com

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Wiele wskazuje na to, że nie tylko kwiecień, ale też maj i czerwiec stoją pod znakiem zapytania. Ośrodki kultury próbują ratować zaplanowane imprezy przerzucając je na jesień. Tak najprawdopodobniej będzie z Dniami Nowej Rudy.

NOWA RUDA Najprawdopodobniej w trzecim tygodniu września, a nie w czerwcu odbędą się tegoroczne Dni Nowej Rudy, podczas których wystąpi Sarsa, Margaret i artyści występujący w ramach Festiwalu Hip Hop. - Wszyscy wykonawcy potwierdzili mi, że są w stanie w razie zagrożenia wszystkie koncerty przenieść na przedostatni weekend września - przyznaje Wojciech Kołodziej, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowej Rudzie. - Koncert muzyki irlandzkiej - też się nie odbędzie. Nie wiem, co będzie z Dniem Dziecka, który miał się odbyć w Nowej Rudzie. Taka sama sytuacja jest z piknikiem na Górze Św. Anny, gdzie miały być wykonywane piosenki Anny German - przyznaje Kołodziej. Pod znakiem zapytania stoi też Festiwal Góry Literatury współorganizowany przez Olgę Tokarczuk. - Góry Literatury miały u nas odbywać się przez tydzień. Miały rozpocząć się dużym koncertem Joanny Aleksandrowicz z muzyką filmową. Nie mam pojęcia co będzie, to termin dość odległy - ocenia dyrektor MOK-u. Wojciech Kołodziej nie ukrywa również, że Międzynarodowy Festiwal Folkloru zaplanowany na sierpień, może w tym roku się nie odbyć. RADKÓW Również w mieście i gminie Radków wszystko stanęło pod jednym wielkim znakiem zapytania. - My w domu kultury żadnych imprez nie będziemy robić do czasu odwołania zagrożeń i zniesienia rozporządzeń - zapowiada Marek Kusiakiewicz, dyrektor radkowskiego centrum kultury. - Przepaść mogą wszystkie duże imprezy począwszy od majówki. Byliśmy już w fazie jej planowania, ale daliśmy temu na razie spokój – dodaje Kusiakiewicz.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy