Mika wrócił do gry

Opublikowano:

Mika wrócił do gry - Zdjęcie główne

SportTo była udana kolejkach dla naszych A-klasowych drużyn. Ze zwycięstw cieszyły się zespoły z Radkowa, Ścinawki Średniej oraz Burzy.

Zespół z Dzikowca odniósł drugie zwycięstwo z rzędu. Tym razem pokonał 6:2 Sudety Międzylesie. Dokonał tego z Krzysztofem Miką w składzie. Legenda Piasta Nowa Ruda, która po zakończeniu poprzedniego sezonu, zakończyła karierę w noworudzkim klubie, długo nie wytrzymał bez lokalnego futbolu. - Na chwilę obecną robię sobie przerwę. Muszę odpocząć, podreperować zdrowie. Ale mam plan i jak wszystko dobrze się ułoży to jest szansa że wrócę na boisko - mówił zawodnik po swoim ostatnim meczu ligowym w barwach Piasta.

Mika dołączył do Burzy Dzikowiec, a Mika w starciu z Sudetami pojawił się na placu gry w drugiej połowie i ustalił wynik meczu na 9:2. Wcześniej na listę strzelców wpisali się Dawid Salbierz, Błażej Szafran, Konrad Borek, Jan Kwolik, Johan Sebastian, a hat-tricka zanotował Przemysław Dobosz.

Dopiero w czwartym domowym meczu udało się Zjednoczonym zgarnąć komplet punktów. Po remisie i dwóch porażkach teraz piłkarze ze Ścinaki Średniej ograli 4:1 ATS Wojbórz. Zwycięstwo zapewniły trzy gole Łukasza Kamińskiego oraz jedno Piotra Buczmy.

Trzy punkty ze Starej Łomnicy przywiozła drużyna MLKS Radków. Po bramkach Marcina Herby, Artura Niedowoza i Adama Gintera podopieczni ..... wygrali 3:1. Radkowianie, obok Nysy, są jedyny zespołami bez porażki w lidze. A teraz obydwie te ekipy spotkają się na boisku. Mecz MLKS z Kłodzka drużyną zaplanowany jest niedzielę (13.10.) o godz. 15:00.