Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: | Zdjęcie: Fot. Piast Nowa Ruda

Nowa Ruda: Piast wygrał kolejny mecz - Zdjęcie główne

Nowa Ruda: Nasza drużyna bardzo dobrze rozpoczęła sezon. | foto Fot. Piast Nowa Ruda

Sport Nowa Ruda: W meczu Piast Nowa Ruda- Piast Żerniki nasza drużyna, przysłowiowym rzutem na taśmę, wygrała 3:1.

Nowa Ruda. W niedzielne popołudnie na stadionie w Nowej Rudzie miał miejsce mecz 3 kolejki KD IV Ligi. Piast podejmowała swoją imienniczkę z Żernik. Kibice obejrzeli naprawdę emocjonujące spotkanie!

Prowadzenie objęli goście

W 21 minucie sędzia podyktował rzut karny do którego podszedł Trzepacz i pewnie wykorzystał jedenastkę dając prowadzenie ekipie przyjezdnych. W 40 minucie do wyrównania doprowadził Mateusz Poświstajło. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1.

Emocje w końcówce meczu

W 88 minucie spotkania, za ostry faul, prawy obrońca naszej ekipy, Tracz, otrzymał czerwoną kartkę. Nasza drużyna nie dała jednak za wygraną i w doliczonym czasie na listę strzelców ponownie wpisał się Mateusz Poświstajło, który popisał się pięknym strzałem głową. Minutę później po kontrataku na 3:1 wynik meczu ustalił nowy zawodnik Piasta- Tavares.

Dobry początek sezonu

Piast Nowa Ruda bardzo dobrze rozpoczął sezon. Po trzech kolejkach nasza drużyna ma komplet 9 punktów. W najbliższy weekend czeka odbędzie się mecz wyjazdowy do Wierzbic - w sobotę o godz. o 17:00 Piast zagra z lokalnym WKS-em.

Autor: Zuza K. Wolska