Nowa Ruda. Piast zwyciężył trzeci raz z rzędu

Opublikowano: Aktualizacja:

Nowa Ruda. Piast zwyciężył trzeci raz z rzędu - Zdjęcie główne

Kolejny sukces drużyny z Nowej Rudy!

Sport Nowa Ruda. W sobotnim meczu KS Piast Nowa Ruda pokonał Moto Jelcz Oława 4:0.

Nowa Ruda. KS Piast Nowa Ruda w dobrej formie, po wcześniejszych wygranych z Unia Bardo oraz Piast Żerniki-Wrocław, w sobotnim meczu zdobył kolejne 3 punkty w tabeli. Nasza drużyna zajmuje aktualnie 7. miejsce w tabeli, z wynikiem 48. punktów.

Piast Nowa Ruda rozpoczął spotkanie w następującym składzie: Cruci, Mika, Polak, Schmidt, Osicki, Pierzga, Zabrzewski, Kucharski, Poświtajło, Falcao, Górski. Z ławki zagrali: Jania, Biernat, Martynowicz. Dwie bramki zdobył Mateusz Poświstajło, który pierwszego gola strzelił już w 6. minucie. Kolejne dwie bramki należały do Pedro Falcao. Szansę gry w meczu od pierwszej minuty otrzymał 17-letni Oliwer Zabrzeski. Mecz był ostry, gdyż sędzia Jakub Szkutnik z Wrocławia pokazał aż osiem żółtych kartek, z czego sześć piłkarzom gospodarzy (Osiecki 34’, Schmidt 43’, Poświtajło 73’ oraz Stec, Mik i Malczyk 74’).

Od 1 czerwca br. na trybunach może zasiadać 50% kibiców. Na sobotnim meczu, który odbył się na stadionie w Nowej Rudzie, daleko było jednak do możliwego obłożenia - przyszło jedynie kilkadziesiąt osób.

W najbliższą sobotę, 12 czerwca, KS Piast Nowa Ruda zmierzy się z Orłem Lubawka na meczu wyjazdowym.