Noworudzianka Natalia Palczak wicemistrzynią Polski w Sportowych Rajdach Konnych [zdjęcia]

Opublikowano:

SportW sobotę, 5 października, noworudzianka Natalia Palczak na klaczy Borna wywalczyła srebrny medal Mistrzostw Polski Seniorów połączonych z zawodami międzynarodowymi w Sportowych Rajdach Konnych w Kościelnej Wsi.

Nowa Ruda. Jak informuje w mediach społecznościowych KS Piast Endurance Natalia Palczak wystartowała w dwóch konkursach: mistrzowskim CEN2*-120 km oraz międzynarodowym CEI2*-120 km, zajmując w obu drugie miejsce.

Podczas zawodów odbyło się łącznie 10 konkursów, a Klub Sportowy Piast Endurance reprezentowali także:

• Anna Sawicka na koniu Agent, która w konkursie KL.N-80 km zajęła drugie miejsce,
  • Róża Makarska na koniu Mariana Di Lupo, która w konkursie Kl.P-40 km uplasowała się na 8. miejscu,
  • Tomasz Makarski na koniu Ersela, który w tej samej kategorii zajął 9. miejsce,
  • Weronika Kobylska na koniu Atom, która zajęła 10. miejsce.
W Zawodach Towarzyskich ZT.L-20 Kinga Kozłowska na klaczy Ostróżka Wiśniowo triumfowała, zdobywając pierwsze miejsce.