Opublikowano: Aktualizacja:

Piast gromi Piławiankę - Zdjęcie główne

SportKLASA OKRĘGOWA JUNIORÓW WAŁBRZYCH, 19 kwietnia

KLASA OKRĘGOWA JUNIORÓW WAŁBRZYCH, 19 kwietnia

W kolejnym meczu juniorów starszych rywalem Piasta była Piławianka Piława Górna. Faworytem tego meczu był noworudzki Piast. Wyniki jakie osiąga ostatnia w tabeli Piławianka nie przemawiały na korzyść gości. Tak też było od pierwszych minut na murawie, a na pierwszego gola dla Piasta czekaliśmy zaledwie 6 minut. W 26 minucie po rzucie wolnym zawodnik Piasta strzałem głową skierował piłkę do bramki gości. Przy pewnym prowadzeniu 2:0 zakończyła się I połowa. W II połowie kibice obejrzeli popis strzelecki w wykonaniu zawodników Piasta. Zdobytych sześć goli tylko potwierdziło przedmeczowe założenia, komu należą się trzy punkty. Wynik juniorów byłby o wiele wyższy, gdybyśmy w dogodnych sytuacjach nie marnowali stuprocentowych okazji.