Sensacyjny remis Wambierzyc - Zdjęcie główne

Facebook

Przeczytaj również:

SportB KLASA SENIORÓW, KŁODZKO - GRUPA I, 13 kwietnia

B KLASA SENIORÓW, KŁODZKO - GRUPA I, 13 kwietnia

Borykająca się z dużymi problemami drużyna LKS-u Wambierzyce sprawiła wielką niespodziankę swoim kibicom i kibicom z Radkowa remisując z Igliczną Wilkanów. Początek należał zdecydowanie do gospodarzy, ale często jak to na tym boisku, bramki nie chciały wpadać. Padła tylko po strzale Marcina Janickiego i LKS prowadził 1:0. Po przerwie wicelider wziął się do roboty i tym razem gorąco było pod bramką Magiera. Drużyna z Wambierzyc straciła tylko jedną i sensacyjnie pozbawiła Igliczną dwóch punktów. Nie zawiódł lider z Radkowa, który pewnie wygrał w Niwie i umocnił się na prowadzeniu. Interesowały nas derby Burza - Huragan, ale z dużej chmury mały deszcz. Totalnie przemeblowany i odmłodzony skład Burzy tylko w pierwszej połowie nawiązał wyrównaną walkę z gośćmi. Potem doświadczona drużyna Huraganu spokojnie rozgrywała „swoją piłkę”. Co prawda walczący z ogromnym poświęceniem i ambicją gospodarze trafili po rykoszecie poprzeczkę Wiśniewskiego i mieli super okazję Pawlaka, ale na boisku rządził Huragan i zasłużenie wygrał. Gospodarze stracili nie tylko trzy punkty, ale też kontuzjowanego Mateusza Suloskiego.