Reklama

Wyjazd do Anglii z Promedica24

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Wyjazd do Anglii z Promedica24 - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport <p><span style="text-align: justify;">Na rynku brytyjskim od dłuższego już czasu trwa ożywiona dyskusja, dotycząca zapewnienia profesjonalnej opieki i godnych warunków życia osobom starszym</span></p>

Rozwój medycyny oraz profilaktyka prozdrowotna, wpłynęły na wydłużenie wieku emerytalnego, w związku z czym okres niesamodzielności osób starszych stał się również znacznie dłuższy. Brytyjczycy muszą podjąć decyzję, jak najlepiej zaopiekować się seniorami, którzy potrzebują pomocy i wsparcia na co dzień, ze względu na pogarszający się stan zdrowia. Jednocześnie jednak chcieliby zapewnić swoim bliskim możliwość kontynuowania dotychczasowego trybu życia, tak, by nie musieli oni rezygnować zupełnie z dotychczasowej aktywności i niezależności. 

Dla naszej firmy zaistniała w Wielkiej Brytanii sytuacja stała się impulsem do działania. Ponad trzy lata temu zdecydowaliśmy się wejść na rynek angielski. Dzięki trzynastoletniemu doświadczeniu w opiece nad osobami starszymi i wiedzy o potrzebach osób w różnym stopniu niesamodzielnych, jesteśmy w stanie rzeczywiście zapewnić Brytyjczykom zupełnie nowy standard opieki. Przede wszystkim jednak jakość naszych usług zawdzięczamy naszym Opiekunom i Opiekunkom, zyskującym niezwykle pochlebne opinie wśród klientów. Podopieczni oraz ich rodziny podkreślają zaangażowanie i empatię naszych Opiekunów, ich profesjonalizm oraz cierpliwość i chęć niesienia pomocy innym. 

Nasi współpracownicy to wspaniałe osoby, których grono cały czas się powiększa. Zatrudniamy osoby, które posługują się językiem angielskim komunikatywnie i mają doświadczenie w opiece nad seniorami (może to być doświadczenie w opiece nad osobą z rodziny). Dla osób niepewnych swoich umiejętności organizujemy kursy merytoryczne. W momencie rozpoczęcia współpracy z naszą firmą każdemu z naszych Opiekunów zostaje przydzielony koordynator kontraktu, który zajmuje się wszystkimi kwestiami formalnymi, począwszy od podpisania umowy po powrót do kraju. W trosce o bezpieczeństwo i komfort pracy zapewniamy ubezpieczenie zdrowotne i pakiet ubezpieczeń dodatkowych, potrzebnych np. w sytuacji zachorowania za granicą. Gwarantujemy również bezpłatny transport do i z Anglii, a także bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie. W przypadku jakichkolwiek problemów na miejscu, Opiekunowie mogą także skorzystać z dedykowanej infolinii. Zachęcamy wszystkie osoby, które chciałyby spróbować swoich sił na rynku angielskim do nawiązania współpracy z Promedica24!

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy