Podziękowania dla byłego prezesa OSP KSRG Nowa Ruda - Drogosław [galeria] W ubiegłym tygodniu burmistrz Tomasz Kiliński, przewodniczący Rady Miejskiej w Nowej Rudzie oraz radni wyrazili wdzięczność Dariuszowi Chojeckiemu, prezesowi Ochotniczej Straży Pożarnej w Drogosławiu, który po 10 latach zakończył swoją służbę na tym stanowisku. Chojecki nie opuszcza jednak straży, nadal (...)