Reklama

100 instalacji fotowoltaicznych od N Energii dla Nowej Rudy

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

100 instalacji fotowoltaicznych od N Energii dla Nowej Rudy - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do 31 lipca mieszkańcy gminy Nowa Ruda mogą skorzystać ze specjalnej oferty na wykonanie instalacji fotowoltaicznej w firmie N Energia

Wszystko dzięki mieszkańcom, którzy dotychczas zdecydowali się na fotowoltaikę z legnickiej firmy. - Liczba inwestycji wykonanych przez naszą firmę w Nowej Rudzie i okolicach w ostatnich miesiącach oraz pozytywne opinie klientów z tego regionu przekonały nas do stworzenia oferty szytej na miarę potrzeb tutejszej społeczności - tłumaczy Mateusz Puchalski, Dyrektor Generalny w N Energii. - Indywidualne podejście i dobór komponentów najwyższej jakości gwarantujących bezpieczeństwo oraz efektywność użytkowania to główne atuty, które przekonały mnie do wyboru N Energii - opowiada Waldemar Kowal, który czerpie już korzyści z posiadania własnej instalacji fotowoltaicznej. Klienci N Energii doceniają długie, polskie gwarancje oraz możliwość wyboru modułów całkowicie niepalnych. - Bezpieczeństwo inwestycji, finansowe, energetyczne i techniczne, to fundament na jakim budujemy relacje z naszymi klientami. To wyróżnia N Energię na tle konkurencji skupiającej się wyłącznie na sprzedaży, a nie na aspektach niezbędnych do wieloletniego funkcjonowania instalacji. Cena jest ważna i zawsze walczymy o jej atrakcyjność dobierając komponenty najlepiej dopasowane do obecnego i przyszłego zapotrzebowania klientów na energię. Nigdy jednak nie powinna być jedynym kryterium wyboru - wyjaśnia Mateusz Puchalski.

Zainteresowanie fotowoltaiką wśród klientów ciągle rośnie, a to oczywiście przekłada się na liczbę ofert na rynku. Niestety, nie każda firma jest w stanie przeprowadzić instalację w sposób bezpieczny dla klienta. Z analiz przeprowadzonych na polskim rynku wynika, że nawet 90% instalacji fotowoltaicznych wykonanych jest niezgodnie z zaleceniami producentów. Za kilka lat w najlepszym razie przestaną działać. W najgorszym scenariuszu mogą być przyczyną dużych strat materialnych lub życiowej tragedii.

- Bezpieczeństwo to kwestia w której nie byliśmy gotowi na żadne kompromisy. Doradca N Energii przekonał nas dbałością o detale, precyzją montażu i jakością używanych komponentów. Na każdym etapie - od audytu technicznego, przez instalację i zgłoszenie instalacji do straży pożarnej oraz zakładu energetycznego otrzymaliśmy pełne wsparcie pracownika N Energii - przekonuje Michał Rosiek z miejscowości Nowa Ruda.

Lipiec jest świetnym momentem na rozważenie inwestycji. Na początku miesiąca ruszyła trzecia edycja programu Mój Prąd, w ramach której można wnioskować o 3 tysiące złotych dofinansowania. Rząd zapowiada również zmiany w ustawie o odnawialnych źródłach energii oraz likwidację obowiązującego systemu opustów. Szczegóły nie są jeszcze znane, warto jednak pomyśleć o zabezpieczeniu swojego interesu ekonomicznego. Klienci, którzy sfinalizują montaż instalacji przed wejściem zmian w życie, utrzymają prawo do magazynowania energii na dotychczasowych zasadach. W przyszłości będą w komfortowej sytuacji i będą mogli dokonać wyboru preferowanej metody rozliczeń energii wyprodukowanej w ich przydomowych instalacjach. Typowa instalacja fotowoltaiczna, przy obecnym systemie rozliczeń z zakładami energetycznymi, zwraca się w 6 lat. Część klientów rozważa dodatkowo montaż pompy ciepła. W ich przypadku roczne oszczędności na rachunkach za energię elektryczną mogą sięgać kilka tysięcy złotych. Nie bez znaczenia pozostaje również aspekt ekologiczny.

- Nowa Ruda ze swoim górniczym dziedzictwem i specyficznym położeniem w otulinie kilku pasm górskich przez lata była narażona na wysokie stężenie szkodliwych substancji. Jestem pozytywnie zaskoczony troską o środowisko jaka wybrzmiewa w głosach klientów, z którymi tutaj się spotykamy. To budujące, że na odnawialne źródła energii patrzymy wielowymiarowo, nie tylko przez pryzmat własnych portfeli. 100 instalacji fotowoltaicznych wykonanych w Nowej Rudzie na promocyjnych warunkach, to będzie nasz istotny wkład w podniesienie komfortu życia mieszkańców tego regionu - podsumowuje Mateusz Puchalski. Ze specjalnej oferty przygotowanej dla lokalnej społeczności będzie można skorzystać w dniach 19-31 lipca. Eksperci techniczni N Energii będą odwiedzać domy mieszkańców oraz wykonywać bezpłatne i niezobowiązujące do zakupu audyty techniczne. Audytorów będzie można rozpoznać po specjalnych identyfikatorach z logo N Energii.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy