Reklama

Koronawirus Kłodzko: zachorowania w ciągu ostatniej doby 22 listopada

Opublikowano: ndz, 22 lis 2020 12:39
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. Nowe zachorowania w ciągu ostatnich 24 godzin. Sprawdź ile osób zachorowało 22 listopada.

Koronawirus Kłodzko: 22 listopada Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. Nowe zachorowania w ciągu ostatnich 24 godzin. Sprawdź ile osób zachorowało 22 listopada. Na szczęście dziś nie odnotowano zgonów. Koronawirus Kłodzko. Koronawirus Nowa Ruda. Koronawirus Kudowa-Zdrój. Koronawirus Polanica-Zdrój. Koronawirus Duszniki-Zdrój. Koronawirus Bystrzyca Kłodzka. Koronawirus Lądek-Zdrój. Koronawirus Międzylesie. Koronawirus Radków. Koronawirus Stronie Śląskie. Koronawirus Szczytna. Koronawirus Lewin Kłodzki - Sprawdź najnowsze dane z Twojej okolicy.  

 

Województwo Dolnośląskie - stan na 22 listopada 

Przez ostatnie 24 godziny odnotowano 1005 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. To o 792 mniej niż wczoraj (22 listopada). Nowozdiagnozowane osoby pochodzą praktycznie ze wszystkich części województwa dolnośląskiego.  W sumie obecnie zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim jest 62 231 osób. W szpitalach walczy o powrót do zdrowia 1639 chorych na koronawirusa. Ciągle wśród nas jest więcej osób chorych, niż ozdrowieńców. Do tej pory wyleczono z koronawirusa 34 003 osoby. Na kwarantannie przebywa 44 442 osoby.  

 

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki - stan na 22 listopada 

W ciągu ostatniej doby nikt nie zmarł. Ciągle 68 zarażonych walczy o życie w szpitalu, a 1715 osób jest chorych. Od początku pandemii w powiecie kłodzkim zmarło 29 osób, a wyleczyło się 1091. Przez ostatnią dobę w powiecie kłodzkim zachorowało 69 osób, to o 31 osób mniej niż wczoraj. Z koronawirusa wyleczyło się 66 osób. Najwięcej obecnie chorych w powiecie kłodzkim jest w Kłodzku (399), a najmniej w gminie Lewin Kłodzki (7).  

 

Koronawirus Kłodzko

W Kłodzku zakażonych koronawirusem jest 399 osób, a z zakazem opuszczania domu 420. Wykryto 7 nowych chorych. Wyzdrowiały 22 osoby. 13 listopada zmarła tu jedna osoba.   

 

Koronawirus Gmina Kłodzko

W Gminie Kłodzko zakażonych koronawirusem jest 220 osób, a z zakazem opuszczania domu 332. Wykryto 4 nowych chorych. Wyzdrowiały 4 osoby.  

 

Koronawirus Nowa Ruda

W Nowej Rudzie zakażonych koronawirusem jest 228 osób, a z zakazem opuszczania domu 336. Wykryto 9 nowych chorych. Wyzdrowiały 4 osoby. 19 listopada zmarła jedna osoba.  

 

Koronawirus Gmina Nowa Ruda

W Gminie Nowa Ruda zakażonych koronawirusem są 96 osoby, a z zakazem opuszczania domu 206. Wykryto 7 nowych chorych. Wyzdrowiało 4 mieszkańców. Tu 3 listopada zmarła jedna osoba.   

 

Koronawirus Kudowa-Zdrój

W Kudowie-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 77 osób, a z zakazem opuszczania domu 127. Wykryto 7 nowych chorych. Wyzdrowiały 2 osoby.  

 

Koronawirus Polanica-Zdrój

W Polanicy-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 110 osób, a z zakazem opuszczania domu 118. Wykryto 4 chorych. Wyzdrowiały 4 osoby.  

 

Koronawirus Duszniki-Zdrój

W Dusznikach-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 144 osób, a zakazem opuszczania domu 156. Wykryto 4 nowych chorych. Wyzdrowiały 4 osoby.   

 

Koronawirus miasto i gmina Bystrzyca Kłodzka 

W mieście i gminie Bystrzyca Kłodzka zakażonych koronawirusem jest 143 osób, a zakazem opuszczania domu 215. Wykryto 7 nowych chorych. Wyzdrowiała 1 osoba. 13 listopada zmarły tutaj 2 osoby. 18 listopada zmarła jedna osoba.   

 

Koronawirus miasto i gmina Lądek-Zdrój

W mieście i gminie Lądek-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 57 osób, a z zakazem opuszczania domu 62. 2 osoby wyzdrowiały. Nit nie zachorował.  

 

Koronawirus miasto i gmina Międzylesie 

W mieście i gminie Międzylesie zakażonych koronawirusem jest 38 osób, a z zakazem opuszczania domu 124. Zachorowała 1 osoba. 1 osoba wyzdrowiała.    

 

Koronawirus miasto i gmina Radków

W mieście i gminie Radków zakażonych koronawirusem jest 71 osób, a z zakazem opuszczania domu 151. Wykryto tu dzisiaj 6 nowych chorych. Wyzdrowiały 2 osoby. Tu 11 listopada zmarła jedna osoba. 18 listopada także zmarła jedna osoba.   

 

Koronawirus miasto i gmina Stronie Śląskie

W mieście i gminie Stronie Śląskie zakażonych koronawirusem jest 39 osób, a z zakazem opuszczania domu 53. Wykryto 2 nowych chorych. Wyzdrowiały 4 osoby.

 

Koronawirus miasto i gmina Szczytna

W mieście i gminie Szczytna zakażonych koronawirusem jest 86 osób, a z zakazem opuszczania domu 104. Wykryto 2 nowych chorych. Wyzdrowiały 4 osoby.   

 

Koronawirus miasto i gmina Lewin Kłodzki

W gminie Lewin Kłodzki zakażonych koronawirusem jest 7 osób, a z zakazem opuszczania domu 12. Wykryto 1 nowego chorego. Nikt nie wyzdrowiał.   

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy