Reklama

Koronawirus Kłodzko: zachorowania w ciągu ostatniej doby. Stan na 23 listopada

Opublikowano: pon, 23 lis 2020 12:20
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. Nowe zachorowania w ciągu ostatnich 24 godzin. Sprawdź ile osób zachorowało 23 listopada.

Koronawirus Kłodzko: 23 listopada

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki. Nowe zachorowania w ciągu ostatnich 24 godzin. Sprawdź ile osób zachorowało 23 listopada. Na szczęście dziś nie odnotowano zgonów. Koronawirus Kłodzko. Koronawirus Nowa Ruda. Koronawirus Kudowa-Zdrój. Koronawirus Polanica-Zdrój. Koronawirus Duszniki-Zdrój. Koronawirus Bystrzyca Kłodzka. Koronawirus Lądek-Zdrój. Koronawirus Międzylesie. Koronawirus Radków. Koronawirus Stronie Śląskie. Koronawirus Szczytna. Koronawirus Lewin Kłodzki - Sprawdź najnowsze dane z Twojej okolicy.

 

Województwo Dolnośląskie - stan na 23 listopada

Przez ostatnie 24 godziny odnotowano 1035 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. To o 30 więcej niż wczoraj (22 listopada). Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą praktycznie ze wszystkich części województwa dolnośląskiego. W sumie obecnie zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim jest 63 266 osób. W szpitalach walczy o powrót do zdrowia 1623 chorych na koronawirusa. Ciągle wśród nas jest więcej osób chorych, niż ozdrowieńców. Do tej pory wyleczono z koronawirusa 35 525 osoby. Na kwarantannie przebywają 42 413 osoby.

 

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki - stan na 23 listopada

W ciągu ostatniej doby nikt nie zmarł. Ciągle 68 zarażonych walczy o życie w szpitalu, a 1862 osoby są chore. Od początku pandemii w powiecie kłodzkim zmarło 29 osób, a wyleczyło się 1134. Przez ostatnią dobę w powiecie kłodzkim zachorowało 190 osób. Z koronawirusa wyleczyły się 43 osoby. Najwięcej obecnie chorych w powiecie kłodzkim jest w Kłodzku (426), a najmniej w gminie Lewin Kłodzki (7).

 

Koronawirus Kłodzko

W Kłodzku zakażonych koronawirusem jest 426 osób, a z zakazem opuszczania domu 436. Wykryto 37 nowych chorych. Wyzdrowiało 10 osób. 13 listopada zmarła tu jedna osoba.

 

Koronawirus Gmina Kłodzko

W Gminie Kłodzko zakażonych koronawirusem jest 239 osób, a z zakazem opuszczania domu 276. Wykryto 24 nowych chorych. Wyzdrowiało 5 osób.

 

Koronawirus Nowa Ruda

W Nowej Rudzie zakażonych koronawirusem jest 294 osób, a z zakazem opuszczania domu 325. Wykryto 66 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał. 9 listopada zmarła jedna osoba.

 

Koronawirus Gmina Nowa Ruda

W Gminie Nowa Ruda zakażonych koronawirusem są 102 osoby, a z zakazem opuszczania domu 180. Wykryto 6 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał. Tu 3 listopada zmarła jedna osoba.

 

Koronawirus Kudowa-Zdrój

W Kudowie-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 80 osób, a z zakazem opuszczania domu 113. Wykryto 3 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał.

 

Koronawirus Polanica-Zdrój

W Polanicy-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 90 osób, a z zakazem opuszczania domu 111. Wykryto 4 chorych. Wyzdrowiały 24 osoby.

 

Koronawirus Duszniki-Zdrój

W Dusznikach-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 148 osób, a zakazem opuszczania domu 169. Wykryto 4 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał.

 

Koronawirus miasto i gmina Bystrzyca Kłodzka

W mieście i gminie Bystrzyca Kłodzka zakażonych koronawirusem jest 167 osób, a zakazem opuszczania domu 242. Wykryto 24 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał. 13 listopada zmarły tutaj 2 osoby. 18 listopada zmarła jedna osoba.

 

Koronawirus miasto i gmina Lądek-Zdrój

W mieście i gminie Lądek-Zdrój zakażonych koronawirusem jest 60 osób, a z zakazem opuszczania domu 67. Zachorowały 4 osoby. 1 osoba wyzdrowiała.

 

Koronawirus miasto i gmina Międzylesie

W mieście i gminie Międzylesie zakażonych koronawirusem jest 39 osób a z zakazem opuszczania domu 119. 4 osoby zachorowały. 3 osoby wyzdrowiały.

 

Koronawirus miasto i gmina Radków

W mieście i gminie Radków zakażonych koronawirusem jest 79 osób, a z zakazem opuszczania domu 143. Wykryto tu dzisiaj 8 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał. Tu 11 listopada zmarła jedna osoba. 18 listopada także zmarła jedna osoba.

 

Koronawirus miasto i gmina Stronie Śląskie

W mieście i gminie Stronie Śląskie zakażonych koronawirusem jest 41 osób, a z zakazem opuszczania domu 52. Wykryto 2 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał.

 

Koronawirus miasto i gmina Szczytna

W mieście i gminie Szczytna zakażonych koronawirusem jest 90 osób, a z zakazem opuszczania domu 98. Wykryto 4 nowych chorych. Nikt nie wyzdrowiał.

 

Koronawirus miasto i gmina Lewin Kłodzki

W gminie Lewin Kłodzki zakażonych koronawirusem jest 7 osób, a z zakazem opuszczania domu 13. Nikt nie zachorował i nikt dziś nie wyzdrowiał.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy