Reklama

Będą budować i modernizować

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: foto: pixabay.com

Będą budować i modernizować - Zdjęcie główne

foto foto: pixabay.com

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wiemy, gdzie mieszkańcy Nowej Rudy przynajmniej teoretycznie będą mogli korzystać z lepszej jakości wody dzięki wymianie rur wodociągowych.

Na tych ulicach będą w tym roku wymieniane rury lub budowane sieci wodociągowe. Wymienią rury wodociągowe: ► ul. Rolna w dzielnicy Drogosław za 69 tys. zł ► ul. Podgórska w dzielnicy Drogosław za ponad 85 tys. zł ► ul. Armii Krajowej w centrum Nowej Rudy za 26 tys. zł ► os. Piastowskie w centrum Nowej Rudy za ponad 52 tys. zł ► ul. Słupiecka i Waryńskiego w dzielnicy Słupiec za ponad 22 tys. zł ► ul. Spacerowa 31-37 w dzielnicy Słupiec za ponad 50 tys. zł ► os. Wojska Polskiego 1-7 (etap I) w dzielnicy Słupiec za prawie 44 tys. zł Budowa sieci wodociągowej: ► ul. Radkowska 62-66. W ubiegłym roku inwestycja pochłonęła 8 tys. zł, w tym roku będzie to ponad 25 tys. zł ► ul. Szybowa w dzielnicy Słupiec. Ta inwestycja będzie kosztować ponad 53 tys. zł ► ul. Asnyka (II etap). Tu pójdzie 30 tys. zł ► ul. Jawornik 1-9 w dzielnicy Drogosław (etap I i II). W ubiegłym roku inwestycja kosztowała 100 tys. zł. W tym roku wydadzą na nią 77 tys. zł ► projekt na budowę sieci na ul. Jawornik (etap III) pochłonie 25 tys. zł ► projekt na budowę sieci na ul. Świdnickiej 110-115 będzie kosztował 15 tys. zł ► projekt na budowę sieci na ul. Świdnickiej 85-86 pochłonie 15 tys. zł

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy