Reklama

Chorzewski komendantem powiatowym

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Chorzewski komendantem powiatowym - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rafał Chorzewski, dotychczasowy szef noworudzkich strażaków awansował. Został Komendantem Powiatowym Straży Pożarnej w Kłodzku. Pytamy nowego komendanta m.in. o to, kto zostanie jego następcą w Nowej Rudzie.

Awansował Pan na Komendanta Powiatowego Straży Pożarnej w Kłodzku. Jak się Pan czuje na nowym stanowisku? Przede mną nowe zadania i wyzwania. Postaram się swoją służbę pełnić z należytą starannością. Z zachowaniem dyscypliny służbowej, zarówno wobec przełożonych, jak i podwładnych strażaków. Ile lat związany był Pan z Nową Rudą? Od zawsze. Zaczynałem pracę po ukończeniu szkoły pożarniczej i do tej pory pełniłem nieprzerwanie służbę w Nowej Rudzie. Największe sukcesy i porażki, których doświadczył Pan będąc komendantem w Nowej Rudzie to? Sukces to na pewno mój wkład (oczywiście niewielki) w budowę nowej remizy w Nowej Rudzie, do której przeprowadziliśmy się w 2003 r. Porażki - pewnie mnóstwo, ale tych staram się nie pamiętać. Jakie są dziś Pana priorytety jako Komendanta Powiatowego? Pojawia się temat i pieniądze na budowę nowego budynku Komendy Powiatowej w Kłodzku i to będzie priorytetem. Naturalnie pozostałe zadania związane z kierowaniem komendą będą realizowane. Jak Pan dziś ocenia naszą noworudzką straż pożarną? Czego jej najbardziej brakuje? Uważam, że dzisiejsza straż pożarna jest bardzo sprawna i realizuje zadania jej powierzone na wysokim poziomie. W tej chwili najbardziej brakuje ludzi, ponieważ pandemia zakłóciła proces naboru do służby i szkolenia. I na koniec najważniejsze pytanie na dziś - kto Pana zastąpi w Nowej Rudzie? Jeszcze za wcześnie na takie decyzje. Dziękujemy za rozmowę

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy