Reklama

Domagają się remontu

Opublikowano:
Autor:

Domagają się remontu - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości <p><span style="text-align: justify;">Mieszkańcy ul. Jana Pawła II w dzielnicy Drogosław na odcinku od kościoła w kierunku boiska mają już dość jeżdżenia dziurawą, jak sito drogą do swoich domów</span></p>

Droga nie jest utwardzona, ani odwodniona. - Od 2004 r. w sprawie tej drogi wielokrotnie kierowane były pisma do Urzędu. Niestety za każdym razem zainteresowane osoby otrzymywały tą samą odpowiedź, czyli realizacja tego zamierzenia będzie uzależniona od stanowiska Rady Miejskiej - przypomina miejska radna. Pierwszy krok do remontu tej drogi już zrobiono. Przed trzema laty przygotowano projekt remontu nie tylko tej drogi dojazdowej, ale całej ulicy Jana Pawła II na odcinku od skrzyżowania z ul. Świdnicką do skrzyżowania z ul. Andersa. Prace wyceniono na 600 tys. zł. To dużo, ale oprócz nowego asfaltu ma być też wykonana kanalizacja deszczowa. Burmistrz Tomasz Kiliński przyznaje, że rozważano przeprowadzenie tego remontu w tym roku, ale ostatenicznie pomysł przepadł. - Ze względu na ograniczone środki nie zostało to ujęte do realizacji w roku bieżącym - przyznaje burmistrz. Dlatego powstał pomysł etapowego remontu tej drogi. Na przykład remont drogi dojazdowej do boiska, to koszt ok. 150 tys. zł. Ale i na to na razie nie ma pieniędzy. Jest za to deklaracja, że droga będzie systematycznie naprawiana do czasu jej kapitalnego remontu. - Obecnie ubytki uzupełniono materiałem kamiennym na odcinku do boiska - twierdzi burmistrz.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy