Reklama

Dzień Edukacji Narodowej

Opublikowano: śr, 19 paź 2016 16:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Spotkanie z udziałem kadry pedagogicznej, pracowników administracyjnych ze wszystkich placówek, nauczycieli emerytowanych, pracowników Urzędu Miasta i Gminy

Spotkania z okazji Dnia Edukacji Narodowej z udziałem kadry pedagogicznej, pracowników administracyjnych ze wszystkich placówek, nauczycieli emerytowanych, pracowników Urzędu Miasta i Gminy zajmujących się sprawami oświaty organizowane są od dwunastu lat, a ich inicjatorem był burmistrz J. Bednarczyk. Przeszło 10 mln zł – tyle w tym roku będzie kosztować utrzymanie szkół, przedszkoli i żłobka. Baza do nauki jest bardzo dobra, ale uczniów mało, a subwencja oświatowa nie pokrywa całości wydatków. O takich i podobnych problemach nie sposób zapomnieć nawet w Dniu Edukacji Narodowej, na co uwagę zwrócił burmistrz Jan Bednarczyk podczas spotkania w Wambierzycach (14 października) – spotkania towarzyskiego, które stało się już tradycją w Gminie Radków. Owe problemy nie zdominowały jednak dorocznego świętowania. Spotkania z okazji Dnia Edukacji Narodowej z udziałem kadry pedagogicznej, pracowników administracyjnych ze wszystkich placówek, nauczycieli emerytowanych, pracowników Urzędu Miasta i Gminy zajmujących się sprawami oświaty organizowane są od dwunastu lat, a ich inicjatorem był burmistrz J. Bednarczyk. Tegoroczne było okazją do wręczenia kwiatów i przekazania życzeń oraz gratulacji wszystkim dyrektorom placówek za całokształt pracy dydaktyczno-wychowawczej i organizacyjnej oraz nagród specjalnych m.in. za reorganizację pracy w kierowanych przez siebie placówkach oświatowych. Te drugie otrzymali: Danuta Florczak - dyrektor Zespołu Szkół w Radkowie i Roman Borkowski – dyrektor Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Ścinawce Średniej. Dwunaste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyło się w Wambierzycach, z udziałem blisko 170 osób.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy