Reklama

Jest widywany, nie jest zatrzymany

Opublikowano: śr, 11 wrz 2019 00:00
Autor: | Zdjęcie: foto: pixabay.com

Jest widywany, nie jest zatrzymany - Zdjęcie główne

foto foto: pixabay.com

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Słynny Kubuś z Radkowa choć jest poszukiwany listem gończym, to wciąż ukrywa się przed policjantami. Teraz wyszło jednak na jaw, że policjanci doskonale wiedzą, gdzie jest.

3 czerwca Sąd wydał nakaz doprowadzenia Kubusia do Aresztu Śledczego, gdzie ma odsiedzieć pozostałą część wyroku. Oficjalnie skazany ukrywa się jednak przed policją, dlatego 26 lipca za skazanym rozesłano list gończy. Ukrywa się czy nie? Oficjalnie, bo mieszkańcy Radkowa twierdzą, że przed dwoma tygodniami policjanci zatrzymali się w centrum Radkowa widząc Jakuba K. i z rozmawiali z nim przy wjeździe do radkowskiego rynku, jak gdyby nie wiedzieli, że od kilkunastu tygodni jest on poszukiwany przez policję i ma trafić za kraty. Te informacje dementują policjanci. - Jakub K. jest osobą dobrze znaną funkcjonariuszom Posterunku Policji w Radkowie. Prawdą jest, iż w stosunku do wymienionego Sąd Rejonowy w Kłodzku wydał nakaz zatrzymania i doprowadzenia do zakładu karnego. Wyklucza to możliwość rozmowy z wymienionym przez policjantów bez podejmowania stosownych czynności służbowych skutkujących jego zatrzymaniem. Niemożliwym jest przeprowadzenie spontanicznej rozmowy z Jakubem K. „na wjeździe do radkowskiego rynku”, gdyż wymieniony unika kontaktów z organami ścigania, ukrywa się, a ewentualny kontakt policjanta z Jakubem K. zakończyłby się niewątpliwie próbą ucieczki pana Jakuba K. - uważa Krzysztof Bal z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. Jednocześnie funkcjonariusz zapewnia, że policjanci podejmują czynności zamierzające do ustalenia miejsca pobytu Jakuba K. i jego zatrzymani. A mieszkańcy? Mieszkańcy mówią wprost: sytuacja zaczyna się robić komiczna również dlatego, że policjanci gdyby chcieli zrealizować sądowy nakaz zatrzymania Kubusia zrobiliby to bardzo szybko, bo chłopak na co dzień pracuje w lesie. Przypomnijmy też, że Jakub K. nie tylko ukrywa się przed policją, ale też grozi mieszkańcom. 6 sierpnia do kłodzkiej prokuratury wpłynęło zawiadomienie dotyczące gróźb wypowiadanych przez Kubusia. W tej sprawie policja również prowadzi czynności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy