Reklama

Konkurs dla organizacji pozarządowych

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Konkurs dla organizacji pozarządowych - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z przyjęciem Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, podjęło przygotowania do ogłoszenia konkursu FIO 2016.

Ogłoszenie naboru w Priorytecie 2 (Aktywne społeczeństwo) planowane jest na grudzień 2015.W związku z powyższym przedstawiciele organizacji pozarządowych z Dolnego Śląska, zaproszeni są na spotkanie z ekspertem z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, które odbędzie się 4 grudnia godz. 10:00 we Wrocławiu przy ulicy Dobrzyńskiej 21/23 (Wojewódzki Zespół Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej) w sali 510 na V piętrze. Zainteresowani proszę o przesyłanie zgłoszeń tylko drogą e-mailową do dnia 28 listopada na adres e-mail: slawomir.wojcik@umwd.pl wraz z dołączonym w treści maila oświadczeniem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu na spotkanie nt. Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) Regulamin Konkursu FIO w 2016 r. jest już dostępny na stronie http://pozytek.gov.pl/index.php?document=3851

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy