Reklama

Konkurs Głosuj na wielbłąda! I wygraj korony!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Konkurs Głosuj na wielbłąda! I wygraj korony! - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieszkańcy mogą wygrać dla swojego orszaku WIELBŁĄDA

 

Już po raz czwarty mieszkańcy wszystkich miejscowości, w których odbędzie się Orszak Trzech Króli 2017, a  mieszkańcy Nowej Rudy-Słupca  – po raz pierwszy, będą mogli wygrać dla swojego orszaku WIELBŁĄDA! Egzotyczny aktor weźmie udział w jasełkach 6 stycznia 2017 roku. 

Organizatorem konkursu jest Fundacja Orszak Trzech Króli. Udział w nim mogą wziąć tylko te miejscowości, które mają podpisaną z Fundacją umowę na organizację OTK 2017.

Wizytę wielbłąda wygra miejscowość, która uzyska najwięcej ważnie oddanych głosów. Głosowanie trwa od 15 listopada 2016 od godz. 12.00 do 30 listopada 2016 do godz. 12.00 na stronie www.orszak.org

W konkursie można wygrać następujące nagrody:

 

I miejsce – wizyta wielbłąda*

II miejsce – 3 500 szt. czekoladek
I
II miejsce – 2 000 szt. czekoladek


Dodatkowo: Każda miejscowość, która w konkursie uzyska ważnie oddany głos, otrzyma orszakową koronę. Jeden głos to jedna korona.**

Każda osoba może zagłosować tylko raz. Udział w głosowaniu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu. Wyniki głosowania będą ogłoszone na stronie www.orszak.org i na profilu FB. Aktualny ranking miejscowości będzie dostępny na stronie konkursu. 


* Miejscowość, która zostanie wybrana przez głosujących, nie poniesie kosztów wypożyczenia wielbłąda. Udziału w Konkursie nie biorą miejscowości - zwycięzcy poprzednich edycji konkursu: Rzeszów, Dziemiany, Borek Stary i Żnin oraz Warszawa.

** Fundacja zapewnia 100 000 koron do rozdysponowania pomiędzy miejscowości orszakowe. 

ks. Marcin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy