Reklama

„Mikołajkowe” awanse dla 4 policjantów z komisariatu w Nowej Rudzie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 22 funkcjonariuszy policji podczas uroczystej zbiórki w Komendzie Powiatowej Policji w Kłodzku otrzymało awanse na wyższe stopnie. Z Komisariatu Policji w Nowej Rudzie awans otrzymało 4 funkcjonariuszy.

Powiat Kłodzki. We wtorek, 6 grudnia, Komendant Powiatowy Policji w Kłodzku - Tomasz Ociepa w obecności swoich zastępców - Piotra Danika i Marcina Sknery, wręczył funkcjonariuszom akty mianowania na wyższe stopnie policyjne.

Uroczysta zbiórka rozpoczęła się złożeniem meldunku Komendantowi Powiatowemu Policji w Kłodzku przez dowódcę uroczystości aspiranta sztabowego Pawła Szewczuna. Nominacje na wyższe stopnie policyjne otrzymało 22 funkcjonariuszy: 13 w korpusie aspirantów oraz 9 w korpusie podoficerów.

Służba w Policji, to działanie na rzecz bezpieczeństwa innych, pomoc bezbronnym i pokrzywdzonym, które stanowi źródło ogromnej satysfakcji
- powiedział komendant powiatowy.

Awanse w noworudzkim komisariacie

Były to tzw. przedawanse, czyli otrzymały je osoby, którym do awansu został jeszcze rok. Osoby, które w ten sposób otrzymują wyższy stopień muszą się charakteryzować wzorową służbą itd. – informuje Komendant Komisariatu Policji w Nowej Rudzie Arkadiusz Michalski. 

Z noworudzkiego komisariatu awans otrzymało w sumie 4 funkcjonariuszy. Dwóch policjantów z Wydziału Kryminalnego – na stopień aspiranta sztabowego awansowali Robert Gojdka i Mirosław Karpierz. Awans otrzymało również dwóch dzielnicowych – na sierżanta sztabowego awans otrzymała Anna Zembroń, a na stopień aspiranta awansował Łukasz Deoniziak.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy