Reklama

Miliony z Aglomeracji dla Nowej Rudy

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Miliony z Aglomeracji dla Nowej Rudy - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dofinansowanie otrzymali: Ryszard Babik Pracownia Projektowa ARCO, PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA lek. wet. Marek Opiela oraz Firma Ogólnobudowlana "KRĘŻEL"

Oficjalnie rozdysponowano środki dla małych i średnich firm, działających w granicach Aglomeracji Wałbrzyskiej. Łącznie 34 mln złotych, trafiło do 57 firm, w tym do trzech z Nowej Rudy. Dofinansowanie otrzymali: Ryszard Babik Pracownia Projektowa ARCO, PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA lek. wet. Marek Opiela oraz Firma Ogólnobudowlana "KRĘŻEL". Ideą programu było wsparcie firm innowacyjnych, wprowadzających na rynek nowe, ulepszone produkty lub usługi. Ważnym punktem weryfikacji wniosków, były działania podmiotów prowadzące do zmniejszenia szkodliwego oddziaływania na środowisko. W spotkaniu któremu przewodniczył lider AW- Roman Szełemej, udział wzięli przedstawiciele gmin tworzących Aglomerację w tym burmistrz Tomasz Kiliński. Pierwsze środki dla przedsiębiorców w naszej Aglomeracji Wałbrzyskiej zostały rozdysponowane - mówi włodarz. Ok 34 mln zł trafi do małych i średnich firm tylko na obszarze Aglomeracji w tym do trzech firm z Nowej Rudy. To pierwsze pozytywne efekty naszego wspólnego zaangażowania w stworzenie ZIT Aglomeracji Wałbrzyskiej. To nasza determinacja z liderem prezydentem Wałbrzycha dr Romanem Szełemejem na czele doprowadziła do tego że w Aglomeracji Wałbrzyskiej mamy możliwość rozdziału ogromnych środków unijnych na lata 2014-2020. Dzięki temu przedsiębiorcy z naszego obszaru nie musieli konkurować choćby z firmami z Wrocławia. Będą kolejne pieniądze dla przedsiębiorców, ale również w przyszłym roku rozpoczną się duże inwestycje w infrastrukturę ze środków będących w Aglomeracji Wałbrzyskiej- podsumowuje burmistrz Tomasz Kiliński. UM Nowa Ruda

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy