Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP Kłodzko

Nowa Ruda. Aspirant Adrian Stukus dwukrotnie na podium Mistrzostw Polski Służ Mundurowych - Zdjęcie główne

Funkcjonariusz od niemal 10 lat jest instruktorem taktyk i technik interwencji policyjnych. | foto KPP Kłodzko

WiadomościNa Mistrzostwach Polski Służ Mundurowych w Mińsku Mazowieckim zdobył pierwsze miejsce w kategorii GI (kimona) białe – 88, 3 kg oraz drugi miejsce w kategorii NO GI (kimona) białe – 85, 5 kg.

Aspirant Adrian Stukus z Komisariatu Policji w Nowej Rudzie dwukrotnie stanął na podium Mistrzostw Polski Służ Mundurowych w Mińsku Mazowieckim.

Do swojego sportowego portfolio może zaliczyć udział w wielu zawodach. W 2017 roku jako reprezentant „Bebson Gold Team Bielawa” w amatorskiej lidze MMA w Poznaniu zajął trzecie miejsce. Od 2024 roku Adrian reprezentuje klub „Gladiator Fight Club” w Kłodzku gdzie stale podnosi swoje kwalifikacje w sportach walki.

Na Mistrzostwach Polski Służ Mundurowych w Mińsku Mazowieckim zdobył pierwsze miejsce w kategorii GI (kimona) białe – 88, 3 kg oraz drugi miejsce w kategorii NO GI (kimona) białe – 85, 5 kg. Warto dodać, że w zmaganiach brało udział 350 mundurowych z całego kraju.