Reklama

Nowa Ruda: Darmowa pomoc psychologiczna dla mieszkańców

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nowa Ruda: Powiat kłodzki sfinansuje darmową pomoc psychologiczną dla mieszkańców gminy miejskiej Nowa Ruda. W poprzednim tygodniu podpisano porozumienie w tej sprawie.

Nowa Ruda. W budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, przy ul. Kolejowej 18, powstał Punkt Interwencji Kryzysowej dla osób potrzebujących pomocy psychologicznej. Pomoc w ramach interwencji kryzysowej udzielana jest bezpłatnie osobom znajdującym się w sytuacji kryzysowej spowodowanej np. utratą bliskiej osoby, chorobą, zdarzeniami losowymi, a także osobom doświadczającym przemocy psychicznej, fizycznej, ekonomicznej.

Od 30 września, w każdy czwartek w godz. 14:30-16:30, mieszkańcy będą mogli porozmawiać z psychologiem. Na spotkanie można umówić się telefonicznie pod nr 74 867 31 30 lub 726 130 988.

Kto za to zapłaci?

Pomoc psychologiczna zostanie sfinansowana z budżetu powiatu kłodzkiego. W ramach porozumienia gmina miejska Nowa Ruda zapewni pomieszczenia, w których psycholog przyjmować będzie mieszkańców.

Na takich samych zasadach pomocy psychologiczna udziela będzie mieszkańcom Bystrzycy Kłodzkiej.

 

 

Autor: Zuza K. Wolska / info: Starostwo Powiatowe w Kłodzku

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy