Reklama

Odszedłem, bo były różnice zdań

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Odszedłem, bo były różnice zdań - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie jest już zastępcą wójta gminy Nowa Ruda i nie jest też związany z urzędem gminy. Ryszard Czerewaty ujawnia dlaczego zakończył współpracę z wójt Adrianną Mierzejewską.

Dla mnie takie wartości jak honor, lojalność, uczciwość są najważniejsze i ja na pewno nie zrezygnowałem dlatego, żeby budować jakieś opozycje, czy żeby występować przeciwko pani wójt. Moje odejście z pracy wiązało się z tym, że po prostu nie zgadzałem się z pewnym rzeczami, ale to nie był żaden konflikt pomiędzy mną, a panią wójt - przekonuje Ryszard Czerewaty. - Miałem po prostu inne spojrzenie na niektóre sprawy niż pani wójt. Były różnice zdań na niektóre tematy - dodaje Czerewaty tłumacząc swoją rezygnację ze stanowiska zastępcy wójta gminy Nowa Ruda. Jakie plany na przyszłość ma były zastępca wójta? - Nie wykluczam tego, że jeżeli ktoś mnie poprosi o jakąś opinię, czy zdanie, to zawsze je wyrażę. Na tę chwilę rozstałem się z urzędem gminy Nowa Ruda - odpowiada Ryszard Czerewaty. - Na razie odpoczywam, bo poświęciłem się całkowicie wykonywanej pracy i teraz chcę odpocząć. A później będę myślał w jakim kierunku się rozwijać. Owszem, było mi szkoda rozstać się z pracownikami i samorządem, ale są inne wartości, które są ważniejsze w życiu - dodaje Czerewaty.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy