Reklama

OSP z kamerą

Opublikowano: pt, 22 lut 2019 00:00
Autor: | Zdjęcie: foto: pixabay.com

OSP z kamerą - Zdjęcie główne

foto foto: pixabay.com

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Znamy wyniki głosowania w budżecie obywatelskim powiatu kłodzkiego. Wśród zadań, które będą realizowane w ramach tegorocznego budżetu znalazły się dwa projekty zgłoszone przez druhów z OSP Słupiec.

Słupiecka jednostka OSP do budżetu obywatelskiego realizowanego przez powiat kłodzki zgłosiła trzy projekty. Dwa z nich zdobyły wystarczającą liczbę głosów i zostaną zrealizowane. 808 głosów „Zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców powiatu kłodzkiego poprzez doposażenie jednostki OSP w Nowej Rudzie-Słupcu” to projekt, który zebrał największą liczbę głosów w powiecie (808 głosów). - Dzięki temu zakupimy kamerę termowizyjną, która posłuży nam do działań w budynkach. Dzięki niej będziemy mogli m.in. sprawdzać temperaturę ścian i kominów. Oprócz tego jednostka zakupi też agregat prądotwórczy - mówi nam Jarosław Przybył, jeden z założycieli OSP Słupiec. Kamera kosztuje 14 tys. zł. 410 głosów Drugi projekt strażaków - ochotników „Poprawa efektywności działań strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowej Rudzie-Słupcu poprzez modernizację środków łączności otrzymał 410 głosów. - Tu zakupiony zostanie nowoczesny sprzęt łączności cyfrowej za 14 tys. zł - informuje Przybył. - Będą to radiotelefony przenośne i radiostacja przewoźna. Teraz mamy dobrą łączność, ale jest to technologia analogowa, a na terenie powiatu przechodzimy już na technologię cyfrową - dodaje. Sukces ma wiele imion Dwa najważniejsze projekty strażaków - ochotników będą realizowane. O sukcesie zadecydowało przede wszystkim ogromne zaangażowanie druhów ze słupieckiej jednostki. - Tylko dzięki tak ogromnemu zaangażowaniu druhów - ochotników udało się wygrać. Głosowanie odbywało się w formie papierowej i elektronicznej. Strażacy zdobywali po kilkadziesiąt, a nawet kilkaset podpisów od mieszkańców - tłumaczy Jarosław Przybył. -Byliśmy na wszystkich większych imprezach i wydarzeniach, gdzie rozmawialiśmy z mieszkańcami. Będziemy też startować w Budżecie Obywatelskim Nowej Rudy. Może uda nam się powtórzyć ten sukces - dodaje Przybył.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy