Reklama

Podatek za Pałac

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: <p><span style="font-size: xx-small;">fot. wikipedia.pl</span></p>

Podatek za Pałac - Zdjęcie główne

foto <p><span style="font-size: xx-small;">fot. wikipedia.pl</span></p>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Obecny właściciel pałacu w Bożkowie może zostać zmuszony do zapłaty nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych podatku za wpuszczanie turystów na obiekt

W połowie ubiegłego roku wójt Adrianna Mierzejewska zaczęła się chwalić, że to dzięki jej staraniom obecny właściciel pałacu w Bożkowie zgodził się udostępnić go zwiedzającym. Dzisiaj Stanisław Nowicki może mieć sporo problemów, bo teraz wójt domaga się, aby przedsiębiorca uznał, że prowadził w pałacu działalność. A to skutkowałoby zapłaceniem przez niego podatku od prowadzonej działalności gospodarczej, który w związku z wielkością pałacu mógłby wynieść nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. To o wiele więcej niż Nowicki zarobił na wpuszczaniu turystów w ubiegłym roku. - Gdyby działalność była prowadzona faktycznie, to wtedy oczywistym jest fakt konieczności odprowadzania podatku. Tam jednak nie ma możliwości prowadzenia działalności - broni się Nowicki. - Jest to dziwne działanie gminy. Co prawda jeszcze nie walczę z władzami gminy, jednak jak wiadomo od każdej decyzji można się odwołać - zaznacza.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy