Reklama

Polanica-Zdrój. Apelują do pracowników szpitala o zaszczepienie się

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Czytelnik

Polanica-Zdrój. Apelują do pracowników szpitala o zaszczepienie się - Zdjęcie główne

Jako pierwszy zaszczepił się dr hab.n.med.Przemysław Jaźwiec | foto Czytelnik

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Polanica-Zdrój. Apel do pracowników o szczepienie się. Do kiedy medycy mogą to zrobić?

Polanica-Zdrój. We wtorek, 5 stycznia w Specjalistycznym Centrum Medycznym rozpoczęto szczepienia medyków. Jako pierwszy zaszczepił się dr hab.n.med.Przemysław Jaźwiec. 8 stycznia Zarząd szpitala zwrócił się z apelem do Pracowników Szpitala o jak najszybsze poddanie się szczepieniu przeciw COVID-19. - Choroba atakuje nas nieoczekiwanie a jej skutki są bardzo nieprzewidywalne, dlatego dbając o nasze najwyższe dobro jakim jest życie i zdrowie, każdego z nas proszę o poddanie się szczepieniom i skorzystanie z przywileju szczepienia w tzw. Grupie „0”. Jest to nie tylko nasz moralny obowiązek, ale również dar jaki możemy złożyć wobec naszych najbliższych a także całego społeczeństwa. Szczepienia mają ochronić nas i nasze rodziny przed zakażeniem lub w przypadku wystąpienia choroby zmniejszyć jej negatywny wpływ na nasz organizm. Informuję, że dla personelu medycznego z dniem 14 stycznia 2021 r. upływa termin zgłaszania się osób chętnych do zaszczepienia - możemy przeczytać w komunikacie Specjalistycznego Centrum Medycznego w Polanicy-Zdrój.

 

Szczepią medyków

Obecnie trwają szczepienia osób z grupy 0. Należą do niej m.in. personel medyczny i niemedyczny szpitali, pracownicy domów pomocy społecznej oraz miejskich ośrodków pomocy społecznej, także zatrudnieni w aptekach, hurtowniach farmaceutycznych, a także studenci medycyny. Szczepionka przeciwko COVID-19 to jeden z kluczowych elementów powstrzymania rozprzestrzeniania się koronawirusa. Jak działa? Szczepionka wyzwala w organizmie człowieka naturalną produkcję przeciwciał. Stymuluje także nasze komórki odpornościowe, tak aby chroniły nas przed zakażeniem COVID-19. Szczepionka jest dobrowolna, darmowa i bezpieczna.

 

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy