Reklama

Powiat Kłodzki: Czy jesteś zadowolony z życia w swojej miejscowości?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Powiat Kłodzki: Czy jesteś zadowolony z życia w swojej miejscowości? - Zdjęcie główne

Powiat Kłodzki: Badanie Barometr Lokalny

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Powiat Kłodzki: Zachęcamy do udziału w badaniu . Czy jesteś zadowolony z życia w swojej miejscowości?

Powiat Kłodzki: Serdecznie zapraszamy nasze Czytelniczki i Czytelników do wypełnienia ankiety służącej badaniu poziomu zadowolenia z warunków życia w Waszej miejscowości. Badanie nazywa się - Barometr Lokalny Gazety Kłodzkiej i Gazety Noworudzkiej. 

 

Co badamy?

Badanie to pozwoli wskazać inwestycje, które Państwa zdaniem są ważne dla rozwoju Państwa gminy i powinny być realizowane przy wsparciu środków unijnych, w szczególności Funduszu Spójności. Ankieta ta jest realizowana w ramach projektu InForMe 2.0 – działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności w polskich mediach lokalnych. Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu z identyfikatorem 2018CE16BAT042 - Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE. Wypełnienie ankiety zajmie Państwu kilka minut, a może znacząco wpłynąć na poprawę jakości życia w zamieszkałych gminach. Dziękujemy. 

 

Powiat Kłodzki: Czy jesteś zadowolony z życia w swojej miejscowości?

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy