Reklama

Remonty w Radkowie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Remonty w Radkowie - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Burmistrz Jan Bednarczyk zapowiada, jakie remonty czekają Radków

WYKONANIE DODATKOWEGO UJĘCIA WODY DLA ZALEWU W RADKOWIE
Coraz częściej w okresie letnim wysycha potok zasilający w wodę radkowski zalew. To właśnie dlatego podjęto decyzję, aby wykonać koncepcję wraz z uzgodnieniami, a następnie projekt stworzenia dodatkowego zasilenia zalewu w wodę z potoku Pośna płynącego wzdłuż ulicy Kolonia Leśna.

BUDOWA CHODNIKA PRZY DRODZE WOJEWÓDZKIEJ W WAMBIERZYCACH
W marcu wykonawca rozpocznie budowę. Przewidziany termin zakończenia prac, to koniec maja 2017 r.

PRZEBUDOWA ULICY CIEMNEJ I OBJAZDOWEJ W WAMBIERZYCACH
Radkowscy samorządowcy pozyskali dofinansowanie. Teraz przygotowują przetarg, w którym wybiorą wykonawcę. Przewidziany termin wykonania zadania to 31 lipca 2017 r.

ADAPTACJA POMIESZCZEŃ KLASOWYCH NA PARTERZE BUDYNKU GIMNAZJUM W RADKOWIE NA POTRZEBY PRZEDSZKOLA
Wykonano wstępną koncepcję. W przyszłości na bazie części gimnazjum może powstać przedszkole o czterech oddziałach z salami o powierzchni 70 mkw każda. Dodatkowo z całkowitym zapleczem sanitarnym w każdej z sali oraz salą do ćwiczeń dla dzieci z przedszkola o powierzchni 49 mkw. Będzie to placówka spełniająca wszystkie wymogi nowoczesnego przedszkola. Jego powstanie we wspó lnym budynku ze szkołą pozwoli na duże obniżenie kosztó w utrzymania.

BUDOWA PARKINGU PRZY UL. NOWORUDZKIEJ W WAMBIERZYCACH
Uzyskano dofinansowanie i przystąpiono do prac związanych z przygotowaniem przetargu i wyłonieniem wykonawcy. Powstanie parking na 97 pojazdó w osobowych (6 stanowisk dla osó b niepełnosprawnych), 10 autobusó w oraz 6 motocykli. Zostanie także wybudowany budynek wraz z zapleczem socjalnym.

PRZEBUDOWA BUDYNKU PRZEDSZKOLA PRZY UL. KOŚCIUSZKI 14 W ŚCINAWCE ŚR. NA POTRZEBY ŻŁOBKA INTEGRACYJNEGO
Wniosek o dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Wojewó dztwa Dolnośląskiego 2014-2020 został wybrany do dofinansowania. Całkowita wartość projektu, to prawie 1,4 mln zł, a dofinansowanie ma wynieść ponad 1,1 mln zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy