Reklama

Sesja rady gminy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: fot. AF

Sesja rady gminy - Zdjęcie główne

foto fot. AF

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W czwartek 30 kwietnia o godz. 10.00 w sali narad Urzędu Gminy Nowa Ruda rozpocznie się VI sesja Rady Gminy Nowa Ruda

Porządek obrad: I. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad. 1. Ustalenie porządku obrad. 2. Przyjęcie protokołu z V sesji dn. 30 marca 2015 r. II Informacja o pracy Wójta Gminy Nowa Ruda w okresie między sesjami. III. Podejmowanie uchwał: 1) w sprawie zmian w budżecie Gminy Nowa Ruda na rok 2015, 2) zmieniająca uchwałę w sprawie poboru opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w drodze inkasa oraz wyznaczenia inkasentów i określenia wysokości wynagrodzenia za inkaso, 3) zmieniająca uchwałę w sprawie inkasa podatków: rolnego, leśnego oraz od nieruchomości, 4) zmieniając uchwałę w sprawie poboru opłaty targowej w drodze inkasa oraz określenia inkasenta, 5) w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Kłodzkiemu na realizację zadania z zakresu dróg publicznych, 6) w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy dzierżawy po umowie zawartej na czas ozna- czony do 3 lat, 7) w sprawie wyrażenia zgody na ustanowienie służebności drogi koniecznej na nieruchomości stanowiącej własność Gminy Nowa Ruda, 8) w sprawie zasięgnięcia opinii od Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu o zamiarze rozwią- zania Straży Gminnej Gminy Nowa Ruda, 9) zmieniająca uchwałę w sprawie określenia wysokości ekwiwalentu pieniężnego za uczestnictwo członków Ochotniczych Straży Pożarnych w działaniu ratowniczym lub szkoleniu pożarniczym, 10) wsprawiezmianyStatutuCentrumKulturyGminyNowaRuda, 11) w sprawie przyjęcia planu pracy Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Nowa Ruda na 2015 rok. IV. Interpelacje, zapytania oraz odpowiedzi. V. Wolne wnioski i sprawy różne. VI. Zamknięcie obrad VI sesji Rady Gminy Nowa Ruda.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy