Reklama

Sołectwa z kasą

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: foto: pixabay.com

Sołectwa z kasą - Zdjęcie główne

foto foto: pixabay.com

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wiemy, które sołectwa zwyciężyły w XVI Edycji Powiatowego Konkursu „Najlepsze inicjatywy społeczności lokalnych” organizowanego przez kłodzkie Starostwo Powiatowe.

Wśród zwycięzców znalazło się 10 naszych sołectw, które otrzymały łączną kwotę dofinansowania w wysokości 24 tys. 500 zł. ► Sokolec dostał 2 tys. 500 zł na projekt „Salę i jej otoczenie modernizujemy bo w niej zabawy, spotkania, uroczystości i szkolenia organizujemy” ► Sokolica dostała 2 tys. 500 zł na realizację projektu „Za kątek wypoczynku i rekreacji w Sokolicy” ► Koszyn będzie realizował projekt „Małe kroki, wielkie zmiany – doposażenie Naszego Miejska Integracji”. Tu kwota dofinansowania to również 2 tys. 500 zł ► Dworki zrealizują projekt „Dworki wieś malownicza, turystyczna i zadbana – poprawa wizerunku sołectwa”. Dofinansowanie to 2 tys. 500 zł ► Bartnica dostała 2 tys. zł na projekt „ Bartusiowa Miejscowość Bartnica” ► Bożków dostał 2 tys. 500 zł i będzie modernizował salę wiejską (II etap) ► Włodowicom przyznano 2 tys. 500 zł. Rozpoczną I etap modernizacji placu zabaw ► Wolibórz będzie realizował projekt „O przestrzeń Woliborską zadbamy modernizację kładki i piękne klomby w naszej wsi wykonamy”. Dofinansowanie tego projektu to 2 tys. 500 zł ► Ludwikowice Kł. również z dofinansowaniem w wysokości 2 tys. 500 zł ruszą z projektem „Plac rekreacyjny w Ludwikowicach Kł., krainą zabawy i wypoczynku”. ► Dzikowiec zagospodaruje teren w celu integracji i rekreacji. Tu kwota dofinansowania to 2 tys. 500 zł

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy