Reklama

Strażnicy miejscy zadbają o bezpieczeństwo na noworudzkich cmentarzach

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UM Nowa Ruda

Strażnicy miejscy zadbają o bezpieczeństwo na noworudzkich cmentarzach - Zdjęcie główne

foto UM Nowa Ruda

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak co roku - noworudzcy strażnicy miejscy zadbają o porządek i bezpieczeństwo oraz płynność ruchu drogowego w rejonie cmentarzy.

Nowa Ruda. Strażnicy Miejscy będą czuwać nad kontrolą przestrzegania przepisów ruchu drogowego, szczególnie przez osoby piesze. Będą dbać o porządek i bezpieczeństwo na drogach dojazdowych do cmentarzy, pomagać mieszkańcom (w szczególności osobom starszym i niepełnosprawnym) w dotarciu na groby bliskich, kierując ich na wyznaczone parkingi oraz informując o zmianach w organizacji ruchu.

 

Strażnicy przypominają

Straż Miejska przypomina, aby w trakcie porządkowania grobów nie pozostawiać bez nadzoru przedmiotów osobistych, takich jak torebki czy portfele. Jeśli jest taka możliwość, na cmentarz należy zabrać ze sobą tylko niezbędne rzeczy. Należy też zwrócić uwagę, aby nie pozostawiać cennych rzeczy w samochodach zaparkowanych w rejonie nekropolii.

W przypadku zauważenia osób podejrzanie zachowujących się, prosimy o zgłaszanie interwencji telefonicznie pod numerami: 748725151, 501054667 lub bezpośrednio strażnikom miejskim, którzy będą patrolować otoczenie cmentarzy.

Strażnicy proszą wszystkich odwiedzających groby bliskich o bezwzględne przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i stosowanie się do poleceń strażników miejskich i policjantów, którzy będą w tych dniach dbali o państwa bezpieczeństwo. Ułatwi to dojazd oraz parkowanie przy cmentarzu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy