Reklama

STUDIA W NYSIE – rekrutacja jeszcze do 29 września!

Opublikowano:
Autor:

STUDIA W NYSIE – rekrutacja jeszcze do 29 września! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa III etap rekrutacji do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie ‒ na rok akademicki 2022/2023 ‒ na studia stacjonarne i niestacjonarne.

Rejestracja on-line odbywa się na stronie www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl z obowiązkiem dostarczenia oryginałów dokumentów do 29 września br. (III etap). 

Uczelnia oferuje kandydatom na studia 13 kierunków bezpłatne studia stacjonarne oraz konkurencyjne cenowo studia niestacjonarne.

 

Kierunki studiów:

STUDIA I STOPNIA LICENCJACKIE: administracja, bezpieczeństwo wewnętrzne, dietetyka, filologia angielska, filologia germańska, finanse i rachunkowość, jazz i muzyka estradowa, kosmetologia, pielęgniarstwo, psychofizyczne kształtowanie człowieka, ratownictwo medyczne.

STUDIA I STOPNIA INŻYNIERSKIE: architektura, informatyka, zarządzanie i inżynieria produkcji.

STUDIA II STOPNIA MAGISTERSKIE: architektura, bezpieczeństwo wewnętrzne, dietetyka, jazz i muzyka estradowa, pielęgniarstwo, zarządzanie i inżynieria produkcji.

 

PWSZ w Nysie oferuje atrakcyjny system stypendialny: stypendium socjalne, stypendium dla osób niepełnosprawnych, stypendium rektora, stypendia ministra, Stypendium Burmistrza Nysy (w tym stypendium mieszkaniowe), stypendia pracodawcy.

Dodatkowe kompetencje: student może uzyskać także dodatkowe umiejętności przydatne na rynku pracy wykorzystanie dronów w praktyce zawodowej, poznanie zasad prowadzenia działalności gospodarczej, zwiększony wymiar języków obcych, wyjazdy studyjne, udzielanie pierwszej pomocy w wypadkach zawodowych i ratownictwie drogowym.

Możliwość wyjazdów na studia za granicę: studenci PWSZ w Nysie, dzięki współpracy z ponad 100 uczelniami na świecie, oferuje swoim studentom możliwość nabycia doświadczenia w ramach programu Erasmus + w partnerskich uczelniach nawet do 12 miesięcy.

PWSZ w Nysie oferująca nowoczesną bazę dydaktyczną, centra symulacji, dobrze wyposażone pracownie, infrastrukturę sportową, praktyczne kształcenie, indywidualne podejście do każdego studenta, współpracę z zagranicą, charakteryzująca się aktywnością i dynamizmem we wprowadzaniu nowych technologii w kształceniu jest konkurencyjnym ośrodkiem nie tylko na Opolszczyźnie.

Wszelkie informacje dla kandydatów na studia znajdują się na stronie internetowej www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy