Reklama

Szukają muzyków i wokalistów

Opublikowano: czw, 7 mar 2019 00:00
Autor: | Zdjęcie: fot.sygnalmilosierdzia.pl

Szukają muzyków i wokalistów  - Zdjęcie główne

foto fot.sygnalmilosierdzia.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Chcą dać sygnał. Szukają muzyków. W słupieckiej parafii ruszyły przygotowania do tegorocznego Sygnału Miłosierdzia, koncertu, który odbędzie się w Boże Ciało.

W ubiegłym roku koncert uwielbienia „Sygnał Miłosierdzia” który odbył się Słupcu przerósł najśmielsze oczekiwania organizatorów. Po tym sukcesie nie powinno zatem dziwić, że już teraz ruszyły przygotowania do tegorocznego koncertu. - Będzie to kontynuacja „Sygnału Miłosierdzia” organizowanego w ubiegłym roku w Boże Ciało. Wyszło nam to dobrze, było wiele zaangażowanych osób z naszej parafii, z Nowej Rudy, Kłodzka, Wałbrzycha czy Świdnicy, więc było to piękne dzieło, które chcemy powtórzyć również w tym roku, wieczorem w Boże Ciało – mówi ks. Krzysztof Iwaniszyn, proboszcz słupieckiej parafii. – Kierujemy taki apel do wszystkich, którzy chcieliby się w to dzieło włączyć, bo jest wiele osób utalentowanych muzycznie i wokalnie – dodaje proboszcz. Kogo szukają? - Muzyków, którzy grają na gitarach, skrzypcach, klarnetach, trąbkach i wokalistów, którzy chcieliby śpiewać w chórze. Mamy też swoich muzyków z którymi współpracujemy. To będzie taki koncert wokalno – instrumentalny, koncert uwielbienia – zapowiada proboszcz Iwaniszyn. – W Rzeszowie taki koncert organizowany jest od lat. My nie chcemy oczywiście w żaden sposób się do nich porównywać, ale chcemy u nas podtrzymać to, co zapoczątkowaliśmy w roku ubiegłym i dać taki Sygnał Miłosierdzia w tym szczególnym dniu, w uroczystość Bożego Ciała. Chcemy zachęcić ludzi, aby w takiej formie uwielbienia chcieli uczestniczyć – dodaje. Koncert odbędzie się na parkingu przy basenie w Słupcu w dzień Bożego Ciała. - Tego dnia wychodzimy z Chrystusem obecnym w Najświętszym Sakramencie na ulice naszego miasta. Chcemy przedłużyć to świętowanie, żeby wieczorem od godz. 19:00 jeszcze raz się spotkać na parkingu i dać taki Sygnał Miłosierdzia. To będzie też takie piękne świadectwo naszej wiary – mówi ks. Iwaniszyn.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy