Reklama

Wreszcie ją wyremontują

Opublikowano: śr, 27 lis 2019 00:00
Autor: | Zdjęcie: foto: pixabay.com

Wreszcie ją wyremontują - Zdjęcie główne

foto foto: pixabay.com

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Udało się! Będzie remont Fabrycznej w centrum Nowej Rudy. Wreszcie znalazł się wykonawca, który dał taką ofertę, jaką chciały władze Nowej Rudy.

Miasto na remont tej ulicy przeznaczyło 796 tys. 482 zł. Do kolejnego, ogłoszonego przez urzędników przetargu stanęły trzy fi rmy. „SERAFIŃSKI” Roboty ziemne i budowlane Tomasz Serafi ński z Ludwikowic Kł., który za wyremontowanie drogi żądał 859 tys. 996 zł. Drugą firmą, która chciała remontować Fabryczną była Firma Ogólnobudowlana Robert Matyszczyk z Woliborza. Ten wykonawca chciał 814 tys. 260 zł. Najkorzystniejszą zaś ofertę złożyła Renata Krężel Firma Ogólnobudowlana „KRĘŻEL” z Radkowa, która za remont weźmie 795 tys. 600 zł. Fabryczna ma być skończona do 29 czerwca przyszłego roku. Długa historia Urzędnicy wreszcie znaleźli wykonawcę, na którego miasto stać, a mieszkańcy wreszcie doczekają się remontu drogi. A czekali długo, bo miasto na wyremontowanie tej drogi przetarg ogłaszało już kilka razy. Zawsze jednak była przeszkoda, która nie pozwalała na wyłonienie wykonawcy. Ostatni przetarg został unieważniony bo wykonawca chciał więcej niż miało miasto. Wówczas fi rmy, które zgłosiły się do przetargu żądały za remont kolejno: ponad milion złotych (KRĘŻEL ze Ścinawki Śr.) oraz 864 tys. zł (Robert Matyszczyk z Woliborza). Co zrobią? Wykonawca będzie musiał zaprojektować, a następnie przebudować drogę. Remontowany ma być odcinek drogi o długości 360 metrów wraz z remontem skrzyżowania z ul. Nową, remontem oświetlenia i budową odwodnienia w tym kanalizacji deszczowej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy