Reklama

Zapisy do żłobka

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Zapisy do żłobka - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości od 20 grudnia można zapisać dziecko do nowego żłobka, który zostanie otwarty od 2 stycznia 2016 roku w Ludwikowicach Kł., ul. Batorego 2

Zainteresowani mieszkańcy Gminy Nowa Ruda proszeni są o złożenie deklaracji zapisu dziecka do Żłobka Publicznego w Ludwikowicach Kł. (Wzór deklaracji dostępny do pobrania kliknij tu).Nabór deklaracji będzie trwał do 20 grudnia 2015 roku. Należy je składać do Biura Obsługi Klienta w Urzędzie Gminy Nowa Ruda, ul. Niepodległości 4, 57 -400 Nowa Ruda. Informacji udziela Referat Oświaty i Spraw Społecznych tel. 74 872 0911 lub 748720946. Rekrutacji do żłobka podlegają dzieci spełniające łącznie warunki: 1)dnia 1 września 2015 roku ukończyły co najmniej 20 tygodni życia, 2)mają miejsce zamieszkania na terenie Gminy Nowa Ruda. O miejsce w żłobku mogą ubiegać się również osoby zamieszkałe poza terenem Gminy Nowa Ruda. Kryteria naboru opisane są w Statucie Żłobka Publicznego w Ludwikowicach Kł. nadanym uchwałą Nr 86/XI/15 Rady Gminy Nowa Ruda z dnia 27 października 2015 roku w sprawie utworzenia Żłobka Publicznego w Ludwikowicach Kłodzkich i nadania statutu (dokument dostępny na stronie internetowej www.bip.gmina.nowaruda.p w zakładce Aktualne prawo miejscowe).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy