REKLAMA

Porzucony, potrącony przez samochód

Został wyrzucony, potrącił go samochód, a na końcu znalazł dom. Znieczulica ludzka zbulwersowała pana Daniela, który chciałby, aby zwyrodnialca dosięgła ręka sprawiedliwości.

To zawsze boli. I zwierzę i osobę, która patrzy na jego cierpienie. Tak też jest w przypadku Daniela Parzonko, który dał dach nad głową wyrzuconemu szczeniakowi. Ktoś wyrzucił młodego psa na ul. Świdnicką w dzielnicy Drogosław. Pies został potrącony przez samochód. Ma 6 miesięcy. Jego nowy właściciel był z nim u weterynarza. Pies został zaszczepiony. - Zostaje u nas, ale chciałbym dorwać tego, kto go wyrzucił, może po zdjęciu ktoś rozpozna psiaka - wyznaje pan Daniel. Dziś porzucony psiak znalazł nowy dom. Pytanie, czy dojdzie do siebie, bo po wypadku ma zmasakrowane wnętrze.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Porzucony, potrącony przez samochód

Wznowiono rozmowy o reaktywacji linii kolejowej prowadzącej ze Ścinawki Śr. przez Tłumaczów do Broumova. W ubiegłym tygodniu Jan Bednarczyk rozpoczął konsultacje w tej sprawie.

foto ilustracyjne

Kamienie, dziury, błoto i jedna wielka tragedia. Tak mieszkańcy Ścinawki Dolnej mówią o drodze przebiegającej koło byłej cegielni, a prowadzącej do ich domów. Pytają też burmistrza: kiedy obiecany remont?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×